Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 4, 2018

Відбулося відкриття ІІ районного етапу ІІІ Всеукраїнської Спартакіади

     Сьогодні на стадіоні «Мрія» в м. Сарни відбулося відкриття ІІ районного етапу ІІІ Всеукраїнської Спартакіади серед допризовної молоді. Учасники представляли загальноосвітні навчальні заклади району І-ІІІ ступенів.  Участь у відкритті спартакіади взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук та заступник голови районної ради  Микола Костецький. У своєму вітальному слові Ярослав Володимирович побажав всім учасникам змагань міцного здоров’я, гарного настрою, хороших результатів та нових звершень у спортивних починаннях.
    З регламентом змагань учасників ознайомив головний суддя Спартакіади Віктор Михайлицький. Змагання відбуватимуться з 5 видів, а саме: біг на 100 м. та 3 км., метання гранати, підтягування, стрільба з пневматичної гвинтівки. Головною метою проведення Спартакіади є пропаганда здорового способу життя та виховання  молодого покоління у дусі патріотизму. У підсумковому заліку третій рік поспіль перемогла команда Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце виборола команда Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст., трійку призерів замкнула команда Кричильської ЗОШ І-ІІІ ст.


Проведено сеанс телефонного зв’язку "гаряча лінія"

   Нещодавно Сарненською об’єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Рівненській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з першим заступником начальника – начальником відділу обслуговування платників Федоровою Ж.І. на тему: «Декларування доходів громадян».
    Відповіді на цікаві запитання пропонуємо вашій увазі.
    За якою формою подається декларація про майновий стан і доходи з 01.01.2018?
    Фізичні особи, які подають податкову декларацію про майновий стан і доходи з 01.01.2018, повинні використовувати форму декларації про майновий стан і доходи, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556.
   Які документи необхідні для отримання податкової знижки за навчання?
   Відповідно до п.п 166.3.3 Податкового кодексу України до податкової знижки включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення
   Для отримання податкової знижки платнику податку необхідно звернутись до ДПІ за місцем реєстрації та подати декларацію про майновий стан та доходи і відповідні документи:
1. оригінал довідки про доходи за 2017 рік (із зазначенням суми сплаченого податку, податкової соціальної пільги);
2. копії квитанцій про сплату у 2017 році;
3. копія договору про навчання;Сплачено до бюджету платниками Сарненщини

     Платниками Сарненщини протягом I кварталу 2018 року до зведеного бюджету сплачено 113,1 млн.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 27,2 млн.грн. до відповідного періоду минулого року. До державного бюджету надійшло 50,8 млн.грн. платежів, та до місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 62,3 млн.грн. платежів, що більше до рівня I кварталу 2017 року на 16,9 млн.грн. та на 10,3 млн.грн. відповідно. Єдиного соціального внеску сплачено до бюджету 67,4 млн.грн., що більше на 14,9 млн.грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
 

                                                                           Сарненська ОДПІ