Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 2, 2018

Відбулася XХІІ звітно-виборна конференція Сарненської районної профспілкової організації працівників державних установ

     30 березня в райдержадміністрації відбулася XХІІ звітно-виборна конференція Сарненської районної профспілкової організації працівників державних установ. Участь у роботі конференції взяли заступник голови Сарненської райдержадміністрації Наталія Параниця, керівник апарату Сарненської райдержадміністрації Василь Стельмах, голова Рівненської обласної профспілкової організації працівників державних установ Іларіон Кучерявий, керуючий справами Сарненської міської ради Віктор Бахно.
   На порядок денний було внесено чотири питання: про роботу Сарненського районного комітету профспілки працівників державних установ у 2017 році; про виконання кошторису районної профспілкової організації за 2017 рік та затвердження кошторису на 2018 рік; про вибори голови районної профспілкової організації працівників державних установ; про делегування представника районної профспілкової організації до складу обласного комітету профспілки працівників державних установ.
   За погодженням районного комітету профспілки було  обрано кандидатуру Наталії Параниці - заступника голови Сарненської райдержадміністрації на посаду голови комітету Сарненської районної профспілкової організації працівників державних установ.