Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 16, 2018

Закладено новий фруктовий сад

     12 квітня на території Ремчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, на виконання доручення голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука з метою поліпшення стану довкілля, забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» було висаджено  108 саджанців фруктових дерев.
    Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук висловив слова подяки директору Сарненського лісгоспу, депутату районної ради від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність»  Сергію Белелі, який допоміг придбати садженці для закладу освіти. 


З Сарненщини для бійців АТО відправили допомогу

     У рамках допомоги бійцям у зоні АТО, волонтерським центром «Сарни» було відправлено допомогу в 109 батальон у Кремінський район, що на Луганщині. 

     Завдяки всім небайдужим, які долучилися до збору було зібрано близько 3 тонн гуманітарної допомоги, в тому числі продуктів харчування: м’ясо свинини, консервація, хлібобулочні вироби, крупи, макарони, ковбаса, риба копчена, олія, цукерки, печиво, кава, чай, борошно, цукор,  а також засоби гігієни, миючі засоби, білизна, медикаменти, плівка для бліндажів, тощо.

     Волонтерський центр «Сарни» висловлює подяку усім, хто долучився до збору допомоги, зокрема: навчальним закладам району, Немовицькій ОТГ, Кузьмівській сільській раді, підприємцям району, та усім небайдужим, завдяки яким наші бійці отримали допомогу.