Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 13, 2018

На Сарненщині відкрили додаткову групу в закладі дошкільної освіти «Сонечко» с. Кричильськ

     Сьогодні в закладі дошкільної освіти «Сонечко» с. Кричильськ справжнє свято. Урочисто було відкрито першу групу з денним 10 год. 30 хв. режимом роботи. Слід зауважити, що донедавна у закладі функціонувало лише дві групи з короткотривалим 3-х годинним режимом роботи, без організації харчування.
    Садочок було збудовано в 90-х роках минулого століття, але більше 20 років заклад  повноцінно не функціонував. Лише наприкінці минулого року за сприяння районної та місцевої влади, не байдужих жителів села, розпочалися активні роботи з проведення ремонту та облаштування однієї дошкільної групи.  Вже сьогодні навчальний заклад прийняв перших дошкільнят, які будуть забезпечені збалансованим триразовим харчуванням, повноцінним денним сном та зможуть здобувати якісну дошкільну освіти протягом дня.
     На урочисте відкриття завітали голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук та голова районної ради Руслан Серпенінов. Звертаючись до присутніх голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук привітав дітей, батьків та колектив працівників із відкриттям нового затишного садочку, побажав всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. Зокрема, Ярослав Володимирович   відзначив, що відкриття дошкільного навчального закладу є яскравим прикладом співпраці різних гілок влади та громади.


№ 153 від 03 квітня 2018 року ""

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

03 квітня  2018 року                                                                                                № 153

 
 
Про введення в дію
змін до штатного розпису
апарату районної державної адміністрації
 
 

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від                       20 березня 2018 року №16-к «Про внесення змін до штатного розпису райдержадміністрації»:

 
 

1. Ввести в дію з 20 березня 2018 року перелік змін №2 до штатного розпису апарату  районної державної адміністрації на 2018 рік (додається) у кількості 34 штатних одиниць з місячним фондом заробітної плати 160126 грн. (сто шістдесят тисяч сто двадцять шість гривень) затверджений Рівненською обласною державною адміністрацією.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.№ 148 від 02 квітня 2018 року "Про затвердження та введення в дію змін до штатного розпису структурних підрозділів районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

02 квітня  2018 року                                                                                                №148

 
 
Про затвердження та введення в дію
змін до штатного розпису
структурних підрозділів
районної державної адміністрації
 
 

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від                       21 березня 2018 року №134 «Про передачу ведення бухгалтерського обліку, завдань та функцій управління персоналом відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації та відділу культури і туризму Сарненської райдержадміністрації»:№ 147 від 30 березня 2018 року "Про розвиток фізичної культури та спорту в Сарненському районі у 2017 році "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
30   березня 2018 року                                                                                                         №    147  
 

Про розвиток фізичної культури та спорту в Сарненському районі у 2017 році№ 146 від 30 березня 2018 року "Про стан законності, профілактику злочинності, охорону громадського порядку в Сарненському районі у 2017 році та заходи щодо їх поліпшення впродовж 2018 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

30   березня 2018 року                                                                                       №  146

 

Про стан законності, профілактику злочинності, охорону громадського порядку в Сарненському районі у 2017 році та заходи щодо їх поліпшення впродовж 2018 року

 

         Райдержадміністрацією в межах повноважень, визначених Законом України «Про місцеві державні адміністрації», на підвідомчій території протягом 2017 року забезпечено здійснення заходів щодо охорони громадської безпеки, громадського порядку, боротьби зі злочинністю, з цією метою видані чотири розпорядження голови райдержадміністрації.№ 142 від 29 березня 2018 року Про здійснення перерозподілу бюджетних призначень на 2018 рік

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

 29 березня 2018 року                    №142

 

Про здійснення перерозподілу бюджетних призначень на 2018 рік№ 152 від 02 квітня 2018 року "Про проведення в районі місячника "Спорт для всіх – спільна турбота""

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації№ 150 від 02 квітня 2018 року "Про календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на квітень-грудень 2018 року "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
 02 квітня 2018 року                                                                              № 150
 

Про календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на квітень-грудень 2018 року№ 149 від 02 квітня 2018 року "Про затвердження детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в адміністративних межах Ремчиць"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 

 02  квітня 2018 року                                                                                    № 149

 
 
 

Про затвердження детального плану території  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в адміністративних межах Ремчицької сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту)№ 156 від 06 квітня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

06 квітня 2018 року                                                                                     156

 

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за досягнення позитивних результатів у службовій діяльності, особисту виконавчу дисципліну та з нагоди 60-річчя з дня заснування пожежної охорони в            смт Степань: