Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 2018

Квітень 26th

Голова райдержадміністрації взяв участь у позачерговій сесії районної ради

     Сьогодні у сесійній залі Сарненської районної ради відбулось пленарне засідання позачергової 24-ї сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Руслана Серпенінова, за участі народного депутата України Сергія Євтушка, голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, депутатів районної ради, голів територіальних громад району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій та представників ЗМІ .

     На розгляд сесії внесено 33 питання, зокрема:  про затвердження в новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради; про забезпечення раціонального і ефективного використання бюджетних коштів та удосконалення системи фінансування закладів охорони здоров’я Сарненського району; про розгляд звернення громадських організацій Сарненського району щодо здійснення видатків на соціальний захист та соціальне забезпечення із Державного бюджету України.                                                                    
     В ході засідання прийнято 32 рішення районної ради з питань порядку денного, у тому числі підтримано 1 депутатський запит.
 У Сарнах відбувся мітинг-реквієм, присвячений 32-м роковинам аварії на ЧАЕС

     Сьогодні, 26 квітня 2018 року, у місті Сарни відбувся мітинг-реквієм до 32-их роковин однієї з найбільших техногенних катастроф в історії людства – аварії на Чорнобильській АЕС.

     У заході взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, перший заступник міського голови Віктор Хомич, голова районного громадського об’єднання «Союз-Чорнобиль» Валерій Нестерук, керівники районних установ, працівники райдержадміністрації, представники духовенства, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники ЗМІ, громадськість міста.

     У своєму виступі Ярослав Яковчук зазначив, що сьогодні минає 32 роки від дня Чорнобильської катастрофи, трагедії, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу.

     «Я висловлюю глибоку вдячність вам, мужні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, за подвиг, під час якого ви віддали своє здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки. Щиро бажаю вам щастя, довгого життя без проблем і хвороб, миру, благополуччя і добробуту» -  сказав голова райдержадміністрації.

     Перед присутніми також виступили голова районного громадського об’єднання «Союз-Чорнобиль» Валерій Нестерук  та секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан.

     Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

     Після мітингу в міському будинку культури «Залізничник» відбулася зустріч    голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, першого заступника міського голови Віктора Хомича, заступників голови райдержадміністрації, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників служб, які надають медичні, комунальні й інші послуги з ліквідаторами та громадянами, потерпілими внаслідок Чорнобильської катастрофи.Звернення голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука з нагоди 32-ї річниці аварії на ЧАЕС

     Шановні Сарненці та ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Сьогодні минає 32 роки від дня Чорнобильської катастрофи, трагедії, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.
    На історичному шляху, яким сьогодні крокує український народ, чорнобильська трагедія розташувалася приблизно на півдорозі від нацистської окупації до російської агресії. Вона стала найбільшим нашим випробуванням між Другою світовою війною та війною, яку проти України розв’язала Москва.
    Становлення та розвиток незалежної України нерозривно пов’язані з історією боротьби з наслідками Чорнобильської катастрофи, з історіями людей, що постраждали від цього страшного лиха. Сьогоднішній день завжди єднає усіх українців у нашій спільній пам’яті, у добрих помислах і вчинках, у поступі до кращого життя в сім'ї європейських народів.
  Чим далі відходимо від Чорнобиля-86, тим вище оцінюємо дії ліквідаторів: пожежників,будівельників, військовослужбовців, персоналу ЧАЕС, медиків, співробітників МВС, науковців.  І, зрозуміло - тогочасних волонтерів.  Із нестихаючим болем у серцях згадуємо тих, хто поклав свої життя у боротьбі з ядерною смертю. Шануємо тих, хто втратив здоров’я і потребує особливої уваги від держави і суспільства.


Квітень 23rd

Cтан виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Сарненському районі за І квартал 2018 року

  На забезпечення реалізації заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2018 – 2020 роки в районі протягом першого кварталу поточного року проведено наступне .

          В районі забезпечено дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», зокрема, забезпечено принципи державної регуляторної політики при плануванні, підготовці проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу,                            М-тесту, відстеження таких актів на підприємницьке середовище, а також оприлюднення проектів регуляторних актів.

          З метою створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг, забезпечення сприятливого бізнес-клімату, запобігання проявам корупції, усунення різного роду посередництва під час їх надання та у відповідності до Закону України «Про адміністративні послуги» в районі функціонує Центр надання адміністративних послуг.

          Впродовж січня-березня 2018 рокудо відділу з обслуговування Центру надання адміністративних послугзвернулося 3484 суб’єктів звернень, що на 29,8 відс. або на 800 суб’єктів звернень більше січня - березня минулого року. Відповідно прийнято 3236 вхідних пакетів документів на отримання адміністративних послуг, що на 29,9 відс. або на 744 пакетів більше, ніж за відповідний період минулого року, видано 3401 результат адміністративних послуг, що на 53,7 відс. або на 1188 більше січня - березня минулого року.2018 - АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА по підсумках роботи галузей господарського комплексу району за І квартал 2018 року

  За січень-лютий 2018 року ( останні статистичні дані) обсяг реалізації промислової продукції (товарів, робіт, послуг) збільшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 26,5 відс. ісклав 134,9 млн.грн. Із загального обсягу реалізованої продукції 63,9 відс. припадає на добувну промисловість і розроблення кар’єрів , 36,1 відс. на переробну промисловість.

        Обсяг виробництва промислової продукції (за даними промислових підприємств) за перший квартал 2018 року зріс до відповідного періоду минулого року на 21,5 відс. і становив 219,3 млн.грн.

        Нарощування обсягів промислової продукції порівняно з січнем-березнем 2017 року забезпечили всі галузі , крім поліграфії. Найбільші прирости досягнуто в харчовій промисловості – на 45,2 відс., в галузі лісового господарства – на 26,9 відс., добувній галузі – на 18,3 відс., в галузі машинобудування – на 17,0 відс.       Шановні жителі та гості району!

     Запрошуємо вас взяти участь у мітингу-реквіємі з нагоди 32-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, який відбудеться 26 квітня 2018 року об 11.00 год. біля пам’ятного знаку жертвам та ліквідаторам аварії на Чорнобильсьскій АЕС (міський парк «Залізничник» м.Сарни). 

 
Спартакіада серед членів Профспілки працівників закладів освіти

    14 квітня 2018 року у спортивній залі та на футбольному майданчику Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулася районна Спартакіада серед членів Профспілки працівників закладів освіти. У Спартакіаді взяли участь збірні команди шістьох зон, в які входили учасники шкіл, дошкільних закладів та позашкільних установ. 
    Так з міні-футболу чемпіоном стала збірна команда м. Сарни, друге місце посіла команда Любиковицької зони, трійку призерів замкнули освітяни Степанської зони. З волейболу прогнозовано перемогу здобула Немовицька зона, в склад якої ввійшли працівники Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст., Цепцевицькі освітяни вибороли срібні нагороди, на третій сходинці розмістилася команда Любиковицької зони. 21 квітня 2018 року кращі спортивні працівники освіти Сарненщини будуть змагатися в обласній Спартакіаді.


Квітень 20th

Працівники райдержадміністрації долучилися до акції "За чисте довкілля"

     Сьогодні, на передодні Всеукраїнського Дня благоустрою , який проходитиме у третю суботу квітня, працівники Сарненської райдержадміністрації долучилися  до акції " За чисте довкілля".

     Учасники акції упорядкували прилеглу до свого приміщення територію, зробили чистку дерев та кущів, прибрали сміття та сухе листя, посадили квіти на клумбах.

     Долучитися до прибирання та озеленення рідного краю можуть усі охочі жителі Сарненщини. Адже чим більше людей зроблять свій посильний внесок у впорядкування навколишніх територій, тим більш свідомим та бережливим буде їх ставлення до порядку та чистоти.

 

    Квітень 19th

Запрошуємо прийняти участь у Конкурсах дитячої творчості

      З метою популяризації і пропаганди питань енергоефективності та захисту навколишнього природного середовища Рівненська обласна державна адміністрація оголошує Конкурси дитячої творчості (серед дітей та учнівської молоді), що проходять з 11.04.2018 по 25.05.2018:
   - «Енергозбереження – очима дітей»
   - «Енергоефективність – в творчості дітей»
   - «Відходам – друге життя»
     Тематика Конкурсів: висвітлення питань енергозбереження, заощадження енергії, енергоефективність та захисту довкілля.
     Кращі роботи будуть представлені на IV Міжнародній спеціалізованій виставці «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2018)» з подальшим визначення переможців. Переможці будуть відзначені Грамотами та Подяками облдержадміністрації, а також заохочувальними цінними подарунками. Бажаючих прийняти участь у зазначених конкурсах, просимо надсилати роботи (відповідні до вимог) до Рівненської обласної державної адміністрації на адресу: м. Рівне, вул. І.Вишенського, 4а, каб. 401 до 25.05.2018.
      Вимоги щодо оформлення конкурсних робіт
    «Енергозбереження – очима дітей»
     Вимоги до оформлення малюнків: