Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 7, 2018

Шановні жінки Сарненщини!

    Прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем! За доброю традицією зі святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення та неповторність. З прадавніх віків жінку в Україні величали Берегинею. Поняття Батьківщина, Україна, Мати однаково дорогі для кожного з нас.
   Сьогодні ви  берете активну участь у всіх сферах суспільного життя нашого району. Серед вас є керівники підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени та поліцейські, діячі культури і службовці. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. Завдяки вашому таланту, працьовитості та енергії Сарненський район з кожним роком стає ще кращим.
   З нагоди Міжнародного жіночого дня  бажаю вам міцного здоров’я і довголіття, щастя та достатку. Нехай у вашому домі панують спокій та добробут, а серця будуть зігріті теплом, любов’ю  та повагою рідних і близьких. Чарівних усмішок вам, вічної молодості і краси, мирного неба над головою. Зі святом!
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації


На Сарненщині відбувся мітинг з нагоди 204-ї річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка

    Сьогодні ми відзначаємо 204-ту річницю від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – людини, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості, тісно пов'язаною зі стародавньою православною козацькою культурою і звичаями України.
   На площі біля пам’ятника Т. Г. Шевченку в м.Сарни відбулися урочистості за участю голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука, міського голови Світлани Усик, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району,  засобів масової інформації, учнівської молоді, громадськості міста.
    Ведучі нагадали про головні віхи життєвого шляху великого українського поета. Також зазначили, що поезія Тараса Шевченка давно стала нетлінною і важливою частиною духовного єства українського народу. Від імені представників влади до присутніх звернулась міський голова Світлана Усик. Під час заходу була проведена декламація віршів Тараса Шевченка різними мовами світу. У заключній частині мітингу відбулося покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю. 


ІНФОРМАЦІЯ про стан запобігання корупції в Сарненському районі у 2017 році

  У відповідності до статей 118,119 Конституції України, виконавчу владу в районах здійснюють місцеві державні адміністрації, які забезпечують на відповідній території виконання Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади.

         В силу цих конституційних принципів, Сарненська районна державна адміністрація у 2017 році була учасником впровадження загальнодержавних заходів антикорупційного напрямку.

         Зокрема у 2017 році діяв План заходів із запобігання і протидії корупції в Сарненському районі, який об’єднав в собі численних виконавців антикорупційних заходів.

         Для забезпечення прозорості та публічності в роботі місцевих органів державної виконавчої влади, зміцнення довіри громадян до влади, в райдержадміністрації напрацьована система постійного висвітлення подій пов’язаних із суспільно-політичним та громадським життям району.

         З метою створення механізмів для подання повідомлень про корупцію в державних органах, органах місцевого самоврядування, на офіційному сайті райдержадміністрації оприлюднені номери телефонів, а також електронні адреси відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

         Поряд з цим на виконання статті 53 Закону України «Про запобігання корупції», на офіційному веб-сайті райдержадміністрації оприлюднена електронна адреса «лінії довіри» для повідомлень про відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Сарненської райдержадміністрації, закладів і установ, що належать до сфери її управління, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною.