Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 6, 2018

На Сарненщині відзначили Міжнародний день прав жінок і миру

     Сьогодні в Сарненському районному будинку культури відбулися урочистості присвячені Міжнародному дню прав жінок і миру за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, працівників підприємств, установ, організацій району, представників засобів масової інформації, громадськості міста.
     З вітальним словом до  представниць прекрасної статі звернувся голова  райдержадміністрації Ярослав Яковчук. Керівник району відзначив, що  сьогодні жінки  беруть активну участь у всіх сферах суспільного життя нашого району, є керівниками підприємств та організацій, вчителями і лікарями, спортсменами та поліцейськими, діячами культури і службовцями. Зокрема, Ярослав Володимирович відзначив, що за останні 10 років 3364 жінки Сарненського району отримали Почесне Звання України «Мати –Героїня» та побажав усім жінкам району міцного здоров’я і довголіття, щастя та достатку добробуту та чарівних усмішок.
  За активну громадську позицію та вагомий внесок у розвиток Сарненського району кращих представниць чарівної половини людства було нагороджено Почесними Грамотами райдержадміністрації та районної ради, Подяками міського голови.