Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 5, 2018

Шановні жителі міста та району!

     Запрошуємо Вас на мітинг, присвячений 204-й річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка, який відбудеться 07 березня 2018 року  о      9.00 год. біля пам’ятника Т. Г. Шевченку (навпроти педагогічного коледжу).
     

 
     Оргкомітет

 Дорогі жінки Сарненщини!

     Запрошуємо Вас взяти участь в урочистостях, присвячених Міжнародному дню прав жінок і миру.

     Захід відбудеться 06 березня о 15.00 год. в Сарненському районному будинку культури.

 
 
     Оргкомітет


На Сарненщині вшанували пам'ять Січових Стрільців

   Сьогодні в м. Сарни на громадському кладовищі  по вул.Ковельській з нагоди 99-ї річниці визволення м. Сарни Січовими стрільцями від більшовиків, відбулося вшанування пам’яті Січових Стрільців, що загинули в бою визволяючи місто у 1919 році.
   Біля пам’ятного знаку, де спочивають 245 стрільців, зібрались голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, громадськість району. Присутні поклали квіти та вшанували пам'ять загиблих визволителів хвилиною мовчання.
   Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук зазначив, що у ті непрості часи це був неоціненний подвиг українських військовиків, який був взірцем патріотизму по захисту незалежності молодої Української держави. Приклад цієї звитяги  пізніше надихав до боротьби вояків Української повстанської армії, чиї основні сили у 1942 -1945 роках зосереджувалися саме у нас на Поліссі.
                


В райдержадміністрації вручили Грамоту Кабінету Міністрів України

    Сьогодні в райдержадміністрації очільник району Ярослав Яковчук за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток державної служби вручив Почесну Грамоту Кабінету Міністрів України керівнику апарату Сарненської райдержадміністрації Василю Стельмаху.
      Голова райдержадміністрації побажав Василю Мусійовичу міцного здоров’я,  сімейного благополуччя та нових   професійних здобутків.