Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 4, 2018

Орган соціального захисту населення бажаючим учасникам антитерористичної операції пройти професійне навчання видає направлення до районного центру зайнятості на професійну орієнтацію щодо вибору напряму професійного навчання

Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 179 31.03.2015 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» п. 5 після розподілу коштів між обласними органами соціального захисту населення буде доведений кошторис структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для використання передбачених коштів для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №432 від 21.06.2017 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» п.8 орган соціального захисту населення бажаючим учасникам антитерористичної операції пройти професійне навчання видає направлення до районного центру зайнятості на професійну орієнтацію щодо вибору напряму професійного навчання. Бажаючим скористатися даним правом потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації в каб.9 для написання заяви та отримання направлення на проходження професійної орієнтації.2018.03 - Засідання творчої групи практичних психологів

2 березня 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулось засідання творчої групи практичних психологів з теми «Збереження психічного здоров’я дітей дошкільного віку та молодших школярів».
Засідання розпочала Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, яка ознайомила присутніх з проблемою збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу.
Комар М.В., керівник творчої групи, практичний психолог Коростської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, наголосила на актуальності проблеми формування психічного здоров’я дітей дошкільного віку та молодших школярів.
Учасники засідання обговорили використання різноманітних технологій та видів робіт на заняттях психолога з дітьми по збереженню психічного здоров’я та презентували робочі матеріали за темою.2018.03 - Засідання районної Школи молодого заступника директора з виховної роботи

В умовах реформування освіти значна роль приділяється вихованню особистості, яка має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності. Місія Нової української школи: допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини.
01 березня 2018 року на базі Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеніввідбулося засідання районної Школи молодого заступника директора з виховної роботи з теми «Можливості освітнього процесу у формуванні успіху як життєвого пріоритету особистості».
Методист відділу освіти, молоді та спорту Ткач О.М., ознайомила присутніх з основними акцентами виховного процесу в умовах Нової української школи: педагогікою партнерства, особистісно орієнтованою моделлю освіти, вихованню на загальнолюдських цінностях, виховним середовищемдовіри, дружелюбності й доброзичливості, взаємодопомоги і взаємної підтримки. Вона наголосила, щоНова українська школа має формувати ціннісні ставлення і судження, які будуть служити базою для щасливого особистого життя та успішної взаємодії з суспільством.
Про напрямки освітнього процесу у формуванні успіху як життєвого пріоритету особистості розповіла Панасюк Л.О., заступник директора з виховної роботи Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Вона презентувала дитячу творчість «Ми діти України».
Учасники засідання були запрошені на ток-шоу «Рецепти успіху», де успішні випускники школи ділилися з учнями своїми секретами досягнення життєвого успіху. Серед них був і новопризначений староста села ЗносичіНемовицької ОТГ.
Цікавим і пізнавальним для молодих заступників директорів з виховної роботи було заняття з елементами тренінгу «Шлях до успіху», яке провела практичний психолог Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Власюк Л.А.
На завершення засідання методист Ткач О.М. підвела підсумки роботи та надала методичні рекомендації.2018.03 - Обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

На базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з 21 по 23 лютого 2018 року проходив обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».
Сарненський район представляли:
 Пономаренко Надія Миколаївна, учитель української мови та літератури Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
 Валюшко Юлія Віталіївна, учитель фізики Сарненського районного ліцею «Лідер»;
 Титечко Василь Григорович, учитель фізичної культури Коростської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Успішно пройшла всі етапи конкурсу вчитель української мови та літератури Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Пономаренко Надія Миколаївна. Вона продемонструвала свою фахову майстерність і достойно представила освіту Сарненщини на обласному рівні.
Відділ освіти, молоді та спорту дякує всім педагогам і щиро бажає творчої наснаги, професійних успіхів та удачі у всіх починаннях.2018.02 - Нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району

27лютого 2018 року на базі ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району.
Під час наради були розглянуті питання щодо організації освітнього процесу в закладах освіти Сарненщини та доведено до відома присутніх лист МОН України №1/9-66 від 31.01.2018 «Про організованезавершення 2017-2018 навчального року та особливостіпроведення ДПА у закладах загальноїсередньоїосвіти».
Директори закладів освіти отримали інформацію про стан дитячого травматизму серед учасників освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти та про стан цивільного захисту на об’єктахосвіти Сарненського району у 2017 році.
Присутні були також ознайомлені з результатами І та ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, ІІI етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 навчального року та ХV районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості.
Повторно проінформовано директорів проособливості проведенняатестаціїпедагогічнихпрацівників у 2017-2018 навчальномуроці.
Під час наради значна увага акцентувалася на організаційних питаннях щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи.2018.02 - Засідання Школи молодого вчителя математики, фізики та інформатики

23 лютого 2018 року в приміщені Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання Школи молодого вчителя математики, фізики та інформатики. Темою заходу було визначено створення умов для адаптації молодих спеціалістів у педагогічному колективі та їх професійного зростання, сприяння самопізнанню своїх особливостей професійної спрямованості, розкриття творчого потенціалу та компетентності.
В ході роботи з молодими педагогами Мельник Н.М., практичним психологом Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, проведено заняття з елементами тренінгу із теми «Становлення та розвиток компетентностей у професійній діяльності молодого педагога».
Слухачі Школи ознайомилися з навчально-технічною базою кабінетів фізики, інформатики, математики Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Педагоги стали учасниками круглого столу «Основи становлення педагогічної майстерності молодого вчителя» ( з досвіду роботи Копищик Н.В., вчителя фізики Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів).
На завершення, методист районного методичного кабінету Кушмирук О.С. опрацювала з присутніми основні терміни та розділи Закону України «Про освіту».
Молоді вчителі математики, фізики та інформатики району побажали педагогічному колективу Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів здійснення творчих задумів, цікавих ідеї.№ 107 від 27 лютого 2018 року "Про план основних заходів цивільного захисту Сарненського району на 2018 рік "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
27 лютого 2018 року                                                                                     № 107
 
 
Про  план основних заходів

цивільного захисту Сарненського

району на 2018 рік

 
 

Відповідно до статей 6, 27, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №981-р « Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації  від  01 лютого 2018 року № 62  "Про   план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2018 рік", з метою  подальшого вдосконалення підготовки і підвищення готовності  органів управління і сил Сарненської районної ланки територіальної підсистеми

єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області до дій за призначенням:№ 108 від 28 лютого 2018 року "Про затвердження плану заходів із запобігання і протидії корупції у Сарненському районі на 2018 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

 28 лютого 2018 року                                                                                          № 108

 

Про затвердження плану заходів із запобігання і протидії корупції у Сарненському районі на 2018 рік

 

          Відповідно до статей 118,119 Конституції України, статей 2,6,25,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 №706 «Питання запобігання та виявлення корупції», з метою подальшого впровадження державної антикорупційної політики в Сарненському районі:

          1. Затвердити план заходів із запобігання і протидії корупції у Сарненському районі на 2018 рік (далі – план заходів) згідно з додатком.№ 57 від 08 лютого 2018 року "Про районну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2018 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

 08 лютого 2018 року                                                                                  № 57№ 82 від 20 лютого 2018 року "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
20 лютого 2018 року                                                                                            № 82
 
Про затвердження паспортів
бюджетних програм на 2018 рік
 

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, п.18 розділу УІ “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 02.08.2010 № 805 "Про затвердження Основних підходів до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів", Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.09.2014 за № 1103/25880 та згідно  рішень Сарненської районної ради від  22.12.2017 №558 “Про районний бюджет на 2018 рік”, від 09.02.2018 №604 “Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік”: