Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 30, 2018

Відбувся семінар для секретарів місцевих рад району

  Сьогодні в малій залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар для секретарів місцевих рад району під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Василя Стельмаха, за участю начальників та головних спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації.    
   В ході семінару було обговорено дванадцять питань, зокрема: про реалізацію загальнодержавного проекту «Я маю право»; про виділення коштів із бюджетів місцевих рад для компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування; про забезпечення проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»; про надання дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби; про відповідність чинному законодавству України рішень виконкомів   місцевих рад, розпоряджень сільських, селищних, міського голів; про організацію діловодства в установах.
  Підсумовуючи засідання, керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах підкреслив, що райдержадміністрація і надалі сприятиме процесам децентралізації, що відбуваються у районі.


До уваги жителів району!

     Нагадуємо, що за дорученням голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука від 14.03.2018 №01/14/09-193/18 з метою поліпшення стану довкілля, забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в районі триває місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів.
     Просимо всіх небайдужих  жителів району,  волонтерів, депутатів, державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування, трудові колективи, громадські об’єднання долучитися до акції та провести роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, вулиць, водойм, озеленення території.
     Зробимо разом наш край чистішим!


Запроваджено механізм медичної реабілітації

    З 01.01.2018 Порядком № 39 запроваджено принципово новий механізм забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. А саме, застрахована особа направляється до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за її вибором відповідно до медичних показань визначеного профілю медичної реабілітації за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарської-консультативної комісії (далі – ЛКК) закладу охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на лікуванні.
     Після надання висновку ЛКК заклад охорони здоров’я інформує орган Фонду про потребу застрахованої особи (з урахуванням медичних показань та протипоказань) в подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю.
     Представник Фонду прибуває в заклад охорони здоров’я та разом із хворим заповнює заяву про забезпечення реабілітаційним лікуванням. Застрахованій особі надається перелік санаторно-курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації, які відповідають кваліфікаційним вимогам для надання послуг з реабілітаційного лікування за профілем його хвороби, та пропонується обрати відповідний санаторій. Далі Фонд узгоджує із санаторієм, обраним застрахованою особою, можливість прийому на реабілітаційне лікування та дату заїзду хворого. Після чого укладається тристоронній договір – між застрахованою особою, органом Фонду та санаторно-курортним закладом.
   Направлення застрахованої особи з порушенням перебігу вагітності до спеціалізованого реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду здійснюється безпосередньо із жіночої консультації (амбулаторно-поліклінічного закладу).
   Адресне забезпечення санаторною медичною реабілітацією передбачає підвищення якості надання санаторно-курортними закладами послуг з реабілітаційного лікування та збільшення кількості застрахованих осіб, які зможуть відновити здоров’я в реабілітаційних відділеннях санаторіїв за рахунок коштів Фонду.
 Сарненське відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України у Рівненській області