Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 29, 2018

Глава держави затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТО

     Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік».
     Річна національна програма (РНП-2018) має забезпечити виконання пріоритетних завдань співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору, а також відповідних рішень, прийнятих під час засідання Комісії Україна - НАТО на рівні Глав держав та Урядів 9 липня 2016 року у Варшаві (Республіка Польща), інших важливих домовленостей зі стороною НАТО.
    РНП-2018 є системним стратегічним документом, що визначає пріоритетні завдання на 2018 рік та середньострокові цілі, які планується досягти до 2020 року. Також документ визначає відповідні практичні заходи в рамках реалізації політики євроатлантичної інтеграції України, реформування сектору безпеки і оборони країни відповідно до стандартів і рекомендацій Альянсу.
   Програма спрямована на залучення і використання потенціалу та практичної і консультативно-дорадчої допомоги НАТО та держав - членів Альянсу з метою підвищення обороноздатності України в умовах збройної агресії Російської Федерації, а також запровадження цілеспрямованих та планомірних заходів із підготовки держави до набуття членства в НАТО.


Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

    Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання колегії під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука.
  Відкриваючи засідання колегії  Ярослав Володимирович за активну волонтерську діяльність вручив Грамоту та пам’ятний знак облдержадміністрації Віктору Хильчишину. Голова райдержадміністрації нагадав присутнім, що в районі проходить «місячник благоустрою» та звернув увагу керівників територіальних громад на необхідності приведення населених пунктів району до нормального санітарного стану а також, Ярослав Володимирович наголосив  на необхідності початку капітального ремонту доріг місцевого значення. 
   В рамках засідання було розглянуто 2 питання: про стан законності, профілактику злочинності, охорону громадського порядку в Сарненському районі у 2017 році та заходи щодо їх поліпшення впродовж 2018 року; про розвиток фізичної культури та спорту в Сарненському районі.
   За активну участь в розвитку в районі фізичної культури та спорту Грамотами райдержадміністрації було відзначено кращі спортивні клуби та села 2017 року.
  Після засідання колегії відбулася нарада голови райдержадміністрації з керівниками територіальних громад району. В ході засідання були обговорені питання:  про стан та перспективи об'єднання територіальних громад в районі; про забезпечення проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»; про виконання планових завдань щодо призову громадян на строкову службу до Збройних Сил України. На завершення голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук зазначив, керівникам територіальних громад, на необхідності створення в районі єдиного реєстру пацієнтів.
 


Змінено порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів

     Уряд вніс зміни до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування. Рішення прийняте з метою лібералізації та дерегуляції ринку пасажирських перевезень на міжміських, приміських та міських автобусних маршрутах загального користування.
     Основними новелами запропонованих змін є :
    створення прозорих і конкурентних умов на ринку автомобільних перевезень;
   скасування надмірного державного втручання у фінансово-господарську діяльність учасників транспортного процесу;
   створення нових робочих місць в автотранспортній галузі за рахунок збільшення кількості перевізників;
     створення умов для автомобільних перевізників для розвитку свого бізнесу, збільшення інвестицій у оновлення рухомого складу;
     забезпечення автобусним сполученням найбільш віддалених міст і сіл в Україні;
     забезпечення відповідної тарифної політики за рахунок створення ринкових умов ведення бізнесу з перевезень;
     запровадження конкурсного відбору на міжобласних автобусних маршрутах по заявницькому принципу тощо.
 
 
 


Організація кампанії з вибору лікаря

 


Автономізація закладів охорони здоров’я