Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 23, 2018

Відбулося засідання круглого столу в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

     Сьогодні в райдержадміністрації в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» відбувся круглий стіл на тему «Виконання рішень про стягнення аліментів. Захист законних прав та інтересів дитини». Метою проекту є забезпечення українців інформацією про права, що гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати, підвищити юридичну грамотність і викрити корупцію в держустановах.
    У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Сарненського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області та Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
   В ході  круглого столу  було обговорено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», проблемні питання, що виникають при примусовому виконанні рішень про стягнення аліментів та можливі шляхи їх вирішення.
    Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець зазначив, що райдержадміністрація і надалі буде вживати всіх передбачених чинних законодавством заходів з метою належного виконання рішень про стягнення аліментів для захисту законних прав та інтересів дітей, адже діти – це наше майбутнє!
 
 
 
 


Відбулася презентація творів Тамари Станкової

     22 березня у читальній залі Сарненської центральної районної бібліотеки пройшла презентація поетичної збірки для дітей «Підказка синички», та прозового видання «Мамо не йдіть…», нашої землячки, члена національної спілки журналістів України - Станкової Тамари Володимирівни.

     Саме про Степань - райський куточок - йдеться в її збірці «Мамо, не йдіть …». На цьому маленькому клаптику землі і відбуваються найбільші драми, які вона і намагається описати у книзі.

     Збірочка «Підказка синички», яка присвячена онукам, заставляє замислитись, насамперед, про дитячі незаземлені мрії, думки, сподівання. І коли читаєш вірші цієї книги, з перших рядків переконуєшся, що якраз цим мистецтвом авторка володіє. Саме тому твори випромінюють безпосередність, дотепність, своєрідне мислення малечі». Та це й не дивує. Бо пані Тамара усе своє життя присвятила дітям.

     Окрасою свята стали виступ солістки районного будинку культури Любові Сороки. Душевне читання уривків з творів авторки, дарувала Наталія Антоніч, а вірші – учні місцевих шкіл.

     Багато теплих слів прозвучало від літературної та музичної спільноти району. Приємним сюрпризом для авторки була зустріч з колишніми учнями, колегами по роботі. Головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Яна Куришко-Шаргар наголосила, що такі зустрічі - це справжнє свято.

 До уваги жителів Сарненського району!

     У відповідності до змісту офіційної інформації Управління Служби безпеки України в Рівненській області щодо проблемних питань при виїзді на територію Республіки Білорусь,  зафіксовано непоодинокі факти притягнення до адміністративної відповідальності Державним Прикордонним комітетом Республіки Білорусь мешканців Рівненської області, які перебувають на території Республіки Білорусь на підставі внутрішнього паспорту у виді ІD-картки.

     Зазначене спричинене невизнанням білоруською стороною ІD-картки легітимним документом для в’їзду в Республіку Білорусь, перебування на її території та виїзду з неї.

     Якщо в 2017 році за перебування на території Республіки Білорусь на підставі ІD-картки громадяни України притягались до адміністративної відповідальності у виді усного попередження, то з початку 2018 року застосовується штраф, розмір якого досягає 3 тис.грн.

     З огляду на зазначене та з метою запобігання негативним наслідкам, просимо врахувати дану інформацію.