Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 20, 2018

В гостях у ліцеї О. М. Авраменко доцент Київського університету ім. Б.Грінченка, ведучий рубрики "Експрес-урок".

      19 березня  2018 року, в Сарненському районному ліцеї «Лідер» відбулася зустріч  учителів, учнів  із доцентом Київського університету   ім. Б.Д. Грінченка, автором і ведучим передачі «Загадки мови» на Першому каналі Національного радіо України, ведучим мовної рубрики «Експрес-урок» на телеканалі «1+1», автором підручників із української мови і літератури, методичних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з української мови і літератури Олександром Миколайовичем Авраменком.
     Заслужений працівник освіти України завітав до Сарн на майстер-клас з теми: «Рецепти подолання функціональної неграмотності». ЗНО – найактуальніша тема в усіх навчальних закладах. Як же його успішно випускникам скласти? На що потрібно звернути найбільшу увагу при підготовці до нього учням та вчителям? На ці питання і дав відповіді Олександр Миколайович. Майстер-клас, був спрямований на учнівську аудиторію.
     Висловив Олександр Миколайович і своє ставлення до окремих форм роботи на уроці, зокрема групових. Зауважив, що найкращим показником опанування якісними знаннями є, на його думку, особистість учителя.