Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 16, 2018

В районі відбувся захід, присвячений пам’яті Тараса Бульби-Боровця

    15 березня в  Сарненській центральній районній бібліотеці відбулась година історичного портрету «Отаман армії нескореної України», до визначної дати - 110-ї річниці від дня народження засновника «Поліської Січі», отамана Тараса Бульби-Боровця.
     Бібліотекарі познайомили учнів старших класів ЗОШ № 4 із своєрідним підсумком життєвого шляху Тараса Бульби-Боровця - його книгою "Армiя без держави. Слава i трагедiя українського повстанського руху. Спогади", яка стала широким доповненням до презентації, представленої на заході про діяльність Тараса Бульби-Боровця.


18 березня – День працівника податкової та митної справи

    Шановні працівники податкової та митної справи Сарненщини! Щиро вітаю вас з професійним святом!
   Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Ваші зусилля і праця забезпечують сьогодні не лише ефективну діяльність служби, а й подальші успішні перетворення в соціально-економічному розвитку країни.
    Завдання, які сьогодні стоять перед митною та податковою службами України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.
   В умовах сьогодення своєю сумлінною і чесною працею ви вносите гідний вклад у формування бюджету країни та району, сприяєте зміцненню національної безпеки та економічної незалежності нашої держави.
    Бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.
 

                                                                                                                 Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації


Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Сарненщини!

     Від щирого серця вітаю вас із професійним святом. Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від вашого професіоналізму і відповідальності.
    Сучасне суспільство диктує нові стандарти якості надання побутових послуг, тому ваш професіоналізм є запорукою подальшого розвитку галузі. Вдень і вночі, без вихідних, у складних умовах, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення району.
     Велика вам шана та низький уклін за відданість своїй роботі та відповідальне ставлення до ваших обов’язків. У День професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!
 

                                                                                                                 Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації


Голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян

     Сьогодні голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук провів  особистий прийом громадян на території Великовербченської та Коростської сільських рад.

     Під час проведення прийому до керівника району звернулась громада села Корост, яка озвучила своє бачення і пропозиції щодо об’єднання громад у Сарненському районі.

     Пропозицією переважної більшості присутніх було запропоновано ініціювати об'єднання села Корост до міста Сарни, оскільки саме у місті зосереджено багато районних соціально-важливих закладів та установ.

     Ярослав Яковчук під час обговорення даного питання зазначив, що процес децентралізації є добровільним і демократичним, і найважливішим пріоритетом повинен бути якісний показник об’єднання громад. «Головна цінність – це люди, які повинні після процесу децентралізації отримати належний рівень низки важливих послуг. Зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, а не нові проблеми. Тому необхідно виважено підходити до процесу створення об’єднаних громад, щоб вони дійсно були спроможними забезпечити своїм жителям належний рівень життя» - зауважив Ярослав Володимирович.

     Також, під час здійснення особистого прийому громадян головою райдержадміністрації, жителями Коростської сільської ради порушувались наступні питання: перевезення пільгової категорії громадян, безкоштовні стоматологічні послуги,  працевлаштування та інші.

     Головою райдержадміністрації було надано роз’яснення стосовно порушених питань  в межах чинного законодавства України.

     Про результати розгляду порушених питань заявників буде проінформовано письмово.

     Крім того, керівник району відвідав незавершений об’єкт будівництва у селі Мале Вербче – дошкільний навчальний заклад.