Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 14, 2018

В районі вшанували пам'ять героя

     12 березня 2018 року в шкільній бібліотеці смт. Степань пройшов виховний захід для учнів 11-х класів «Тарас Бульба-Боровець – засновник УПА», присвячений 110-й річниці з дня народження.
     Після заходу учні з учителями відвідали пам’ятний знак, що знаходиться в с.Труди на місці постою Бульби - Боровця.
      Вони поклали квіти та вшанували пам'ять героя. 


З 15 березня в районі стартує місячник благоустрою

    За дорученням голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука від 14.03.2018 №01/14/09-193/18 з метою поліпшення стану довкілля, забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, в районі з 15 березня по 15 квітня 2018 року буде проведено місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів.

 

 

 Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення.Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі»

   Інститут економічних досліджень та політичних консультацій 
у співпраці з «Європейською правдою»,
в рамках проекту «Просування реформ в регіони»,
який фінансується Європейським Союзом в рамках програми 
«Підтримка громадянського суспільства в Україні» та Міжнародним фондом «Відродження»
ОГОЛОШУЄ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ
«ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНОГО ДІАЛОГУ В ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ»
 
Мета конкурсу – посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації пенсійної реформи.

Деталі за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=586814 березня – День українського добровольця

   Шановні земляки, відважні сини та доньки українського народу! Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем українського добровольця!
  Цей день є особливим для мільйонів українців. Адже впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють українські добровольці на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, вояки УПА, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!
   Переконаний, що ці важкі роки для нашої країни загартували нас з вами і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь.
  Висловлюю глибоку подяку всім жителям району, хто ніс і несе військову службу в зоні АТО, захищаючи українську землю, ризикуючи здоров’ям та життям. Ваша стійкість та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування майбутніми поколіннями. Миру, витримки та здоров’я вам та вашим родинам!
   Вічна пам’ять добровольцям, які загинули захищаючи нашу державу. Слава Україні!

                                                                                                                 Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації