Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 2, 2018

Впродовж лютого-березня будуть проведені громадські слухання 2018 року та заслухані звіти сільського (міського, селищних) голів.

  

У відповідності до статті 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» територіальна   громада  має  право  не рідше  одного  разу  на рік зустрічатися  з  депутатами   відповідної   ради   та посадовими  особами  місцевого самоврядування,  під час яких члени територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення,  що належать до відання місцевого самоврядування.

        Згідно статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  сільський, селищний, міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.  

З метою дотримання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» будуть проведені громадські слухання впродовж лютого-березня 2018 року та заслухані звіти сільського (міського, селищних) голів.

 

Відділ  організаційної роботи та зв’язків з

громадськістю  апарату  райдержадміністрації.


Рекомендації, щодо проведення громадських слухань.

   ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

           Сільський (селищний, міський) голова чи ініціативна група визначає місце та час проведення громадських слухань. Виконавчий комітет ради забезпечує організацію громадських слухань та доведення до членів територіальної громади не пізніш ніж за 14 днів інформації про місце та час їх проведення. У повідомленні має бути зазначено: тему слухань; дату, місце, час їх проведення; ініціатора проведення слухань; осіб, що запрошуються на слухання.

         Члени громади приходять на слухання вільно відповідно до оголошення про проведення громадських слухань.

 
ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

1.     Громадські слухання відбуваються у відкритому режимі.

2.     Із числа учасників громадських слухань відносною більшістю голосів обирається секретар громадських слухань. Секретар громадських слухань веде протокол громадських слухань, який підписують голова та секретар громадських слухань. Для ведення громадських слухань із числа їх учасників відносною більшістю голосів може обиратися президія слухань.

Для підрахунку голосів учасників громадських слухань обирається лічильна комісія у складі не менше 3 осіб. Не можуть бути членами лічильної комісії голова, секретар ради, члени президії громадських слухань.

3.     Головуючий на громадських слуханнях відкриває слухання, коротко інформує про суть питань, що мають бути обговорені, про порядок ведення слухань та склад учасників. Головуючий веде слухання та стежить за дотриманням на них порядку.Публічний звіт голови Сарненської райдержадміністрації

    9 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови Сарненської районної державної адміністрації Ярослава Яковчука за підсумками роботи у 2017 році.
    Голова райдержадміністрації звітуватиме перед громадськістю в ході засідання 22-ї сесії Сарненської  районної ради 7 скликання.
    Регламент заходу:
   10:30 – 10:50 – презентація публічного звіту головою райдержадміністрації Ярославом Яковчуком.
   10:50 – 11:20 – запитання та відповіді.
   Запрошуються представники громадської ради  при райдержадміністрації, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, профільні експерти.
   Місце проведення: зал засідань Сарненської районної ради (м.Сарни, вул. Демократична,51).
   Відповідальний структурний підрозділ: відділ організаційної роботи та зв'язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації.
    Контактна особа: начальник відділу – Алла Ностер, тел.: (0365) 3-46-42, (096) 6029008; e-mail:
[email protected]  .