Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 7, 2018

ОГОЛОШЕННЯ

     На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 №  681-р в Сарненському районі з 10 по 14 грудня будуть проходити заходи в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права.
    12 грудня в райдержадміністрації оголошено «Днем відкритих дверей», в ході якого  жителі населених пунктів району впродовж дня зможуть ознайомитись з роботою  апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, задати запитання відповідальним працівникам, внести пропозиції. О 15.00 год. у малому залі засідань (3-й поверх) відбудеться зустріч громадян з керівництвом райдержадміністрації.
 

                                                            Відділ організаційної роботи та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністраціїШановні працівники органів місцевого самоврядування району!

     Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. Це свято громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.
    Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами – майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів та продовження процесу децентралізації.
    Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.
    У цей святковий день бажаю працівникам органів місцевого самоврядування і всім жителям  району міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових професійних здобутків та звершень в ім’я процвітання нашого району.
 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації


Голова райдержадміністрації вручив вітальну листівку від Президента України

     Сьогодні, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук відвідав Немовицьку сільську раду де привітав працівників з професійним святом та вручив голові Немовицької сільської ради Віктору Савчину вітальну листівку від Президета України Петра Порошенка з нагоди Дня місцевого самоврядування.
     Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук побажав Віктору Макаровичу нових професійних здобутків та звершень на благо Немовицької територіальної громади.
 


Голова райдержадміністрації взяв участь у тридцятій позачерговій сесії районної ради

     06 грудня у сесійній залі Сарненської районної ради відбулося пленарне засідання позачергової тридцятої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням Руслана Серпенінова, за участю голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука. 
     На початку засідання з нагоди Дня місцевого самоврядування, відбулося нагородження кращих працівників територіальних громад  району грамотами райдержадміністрації та районної ради.  


Відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку при Сарненській райдержадміністрації

      Сьогодні в міському будинку культури «Залізничник» відбудеться засідання Ради регіонального розвитку при Сарненській райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, заступника голови облдержадміністрації Світлани Богатирчук-Кривко, голови обласної ради Олександра Данильчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, громадськості району.
      Рада регіонального розвитку при райдержадміністрації була утворена 19 листопада 2018 року, розпорядженням голови райдержадміністрації   № 520 з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району.
     Головними темами обговорення стали питання проведення в районі ключових реформ, зокрема медичної та освітньої, створення привабливого інвестиційного середовища для розвитку підприємництва в районі та питання децентралізації.


Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 238 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року №321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів».
Пунктом 7 зазначеної Постанови передбачено:
Особам з інвалідністю по слуху, законним представникам дітей з інвалідністю по слуху віком від семи років виплачується компенсація за придбання мобільного телефона для письмового спілкування.
Підставою для виплати компенсація особам з інвалідністю по слуху та дітям з інвалідністю по слуху за мобільний телефон для письмового спілкування є висновок МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по слуху, та фіскальний чек, що підтверджує придбання товару.
Особам з інвалідністю першої та другої групи по зору та законним представникам дітей з інвалідністю про зору віком від 14 років виплачується компенсація за придбання годинника, аудіоплеєра.
Підставою для виплати компенсації особам з інвалідністю по зору та законним представникам дітей з інвалідністю по зору, є висновок відповідно МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по зору, та фіскальний чек, що підтверджує придбання товару.
Особи з інвалідністю першої та другої групи по зору та законні представники дітей з інвалідністю про зору можуть придбати мобільний телефон замість одного, декількох або всіх засобів ( крім мобільних телефонів для письмового спілкування).
За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Сарненської РДА за адресою: м.Сарни. вул..Демократична,46, кабінет №7.2018.11 - «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю надає реабілітаційні послуги особам з інвалідністю

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю надає реабілітаційні послуги особам з інвалідністю. Свою оздоровчу та психокорегуючу діяльність Центр на вищому професійному рівні поєднує з пофесійним навчанням осіб з інвалідністю, яке допомагає здобути нову робітничу професію, навчання розпочнеться найближчим часом:
- бджоляр (термін навчання 6 міс.);
- манікюрник (термін 3,8 міс.);
- перукар (термін 6 мін.);
- слюсар з ремонту автомобілів (термін 10 міс.);
Для того, щоб вступити до Центру необхідно подати комплект документів.
Реабілітація, проживання, харчування в Центрі здійснюється для осіб з інвалідністю безкоштовно.
За довідками звертатись в управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сарни, вул..Демократична,46, каб.№7, або за
тел.2 13 19.П Р О Т О К О Л №13 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

  

Рівненська обласна державна адміністрація
 

П Р О Т О К О Л №13

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

 
"02"  листопада  2018 року                                                       м. Сарни
 

Головував: голова районної державної адміністрації, голова Комісії Я.Яковчук

Присутні: члени Комісії (за списком), запрошені (за окремим списком).

 

І. Про стан готовності органів та сил цивільного захисту району до попередедження, ліквідації аварій надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

(Доповідь: Сварицевич О.В.,Якимчук О.Г.,Пупко Т.В.)

За результатами доповіді, співдоповідей та з урахуванням обговорення питання порядку денного Комісія вирішила:Інформація щодо дослідження якості питної води, яка надходить споживачам 2018 рік

  Місце відбору проби:  ст. Сарни, водонапірна башта

Дата відбору проби:  05 листопада 2018 року
Показники

Одиниці виміру

Значення за результатом виміру

Відхилення

1. Мікробіологічні показники

Число мікроорганізмів в             1 см3 води№ 571 від 06 грудня 2018 року "Про схвалення проекту рішення районної ради “Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік” "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

  
 

06 грудня 2018 року                                                                                        № 571

 

Про схвалення проекту рішення  районної ради “Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік”

 
 

Відповідно до статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 23 Бюджетного кодексу України:

1. Схвалити проект рішення районної ради “Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік”.

2.  Фінансовому управлінню райдержадміністрації подати його на розгляд та затвердження  районній раді.