Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 9, 2018

В райдержадміністрації писали Всеукраїнський диктант національної єдності

     З нагоди Дня української писемності і мови відбулося написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Радіодиктант національної єдності традиційно відбувається у День української писемності та мови – 9-го листопада і звучить на Першому каналі Українського радіо. Основним девізом цьогорічного радіодиктанту – було гасло “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

     Радіодиктант розпочався сьогодні об 11:30 під назвою «Крила України», який дав можливість державним службовцям та усім бажаючим перевірити власні знання з української мови, засвідчити свою шану і повагу до українського слова, української мови, української нації.

     У Сарненській райдержадміністрації усі охочі взяли участь у написанні диктанту, зокрема: заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, працівники галузі культури та соціальної сфери району.

 Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва району!

     Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.
     Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів. Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.
     Висловлюю  глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва Сарненщини за самовіддану, подвижницьку працю. Без вас не обходиться жодне свято у районі. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого поліського краю!
     Бажаю  вам міцного здоров'я, добра, благополуччя, натхнення та щедрих творчих ужинків. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
 
 Ярослав Яковчук
голова райдержадміністрації