Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 29, 2018

03 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

    Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – закономірна й справедлива шана суспільства і нагадування всім про обов'язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, які потребують постійного захисту і підтримки. Пам'ятаймо, що це не просто категорія людей – це окремі трагедії і життя зі своїми надіями на те, що все колись буде краще.
    Одним з основних напрямів роботи Фонду соціального страхування України є турбота про тих людей, які в результаті отриманих на виробництві травм або професійних захворювань стали особами з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва. Останні два роки Фонд працює в особливих умовах, пов'язаних із реформуванням системи соціального страхування, але, незважаючи на ці обставини, продовжує свою успішну діяльність та наочно демонструє, що дійсно є однією з найефективніших організацій у соціальній сфері нашої держави.


Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука за участю голови Сарненської районної ради Руслана Серпенінова, членів колегії, представників правоохоронних органів, голів територіальних громад району, працівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених та представників ЗМІ.

     На порядок денний засідання колегії райдержадміністрації було внесено три питання: про  створення умов та організацію навчально-виховного процесу для учнів з особливими освітніми потребами у закладах освіти району; про соціально-правовий захист дітей, жителів району, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації; про стан та перспективи розвитку галузі сільського господарства району.

     Перед початком засідання колегії, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук проінформував присутніх про те, що наразі Сарненщина, як й усі інші райони області займається розробкою Стратегії розвитку району на 2019-2021 роки.