Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 2, 2018

В районі відзначили працівників соціальної сфери

     Сьогодні в Сарненському районному будинку дітей і молоді відбулися святкові урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Участь в урочистих заходах взяли заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, голова  районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор.
    У своєму вітальному слові заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця зазначила, що щоденна праця соціальних працівників є запорукою того, що велика кількість громадян, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий для України час. «Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного »- сказала Наталія Миколаївна.
     Зокрема, Наталія Параниця подякувала працівникам соціальної сфери району за невтомну та самовіддану працю та побажала міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку, добробуту та благополуччя, невичерпної енергії у професійній діяльності.


Залізничників району привітали з професійним святом

     Сьогодні в міському будинку культури «Залізничник» відбулися урочистості до Дня залізничника. Привітати залізничників району прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор.
     З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець: «Бажаю всім залізничникам району  щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі на просторах нашої Батьківщини. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло» -  сказав Іван Назарець. Зокрема, Іван Петрович звернув увагу присутніх, що День залізничника – це свято всіх Сарненчан, адже доля багатьох жителів  району тісно пов’язана з працею на сталевих магістралях.
    В рамках заходу за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди святкування  Дня  залізничника кращих працівників залізничних організацій було нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками народного депутата України та міського голови.


№ 469 від 30 жовтня 2018 року "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
30 жовтня 2018 року                                                                                 № 469     

Про затвердження  Переліку адміністративних  

послуг, що надаються через відділ з

 обслуговування Центру надання

адміністративних послуг СарненськоїДо уваги мешканців району!

     13 листопада 2018 року на Рівненщині відбудуться масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Рівненській АЕС. Проходитимуть ці тренування і на Сарненщині – на території м. Сарни.
     Тож 13 листопада 2018 року на базі ВПУ – 22 м. Сарни буде розгорнуто приймальний пункт евакуації та організована його робота. У зв’язку з цим з 17.00 до 17. 30 рух автотранспорту по вулиці Технічний та Набережній буде обмежений.
     На практиці перевірятимуть систему оповіщення, порядок укриття населення, контролюватимуть хід розгортання пунктів евакуації та постів регулювання руху. Громадян також залучатимуть до тренувань.
   До 30-кілометрової зони спостереження Рівненської АЕС потрапляє місто Вараш та 62 населені пункти Володимирецького, Костопільського та Сарненського  районів. Тому до навчань залучатимуться органи управління та сили цивільного захисту Рівненської області та її підрозділи у Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському, Костопільському та Сарненському  районах, а також у містах Сарни та Вараш.
      За ходом навчань спостерігатимуть представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій,  і у підсумку буде оцінена робота кожного підрозділу.
 


4 листопада – День залізничника

     Шановні працівники залізничного транспорту району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника! Це свято стосується чи не кожного Сарненчанина, адже доля багатьох жителів  району тісно пов’язана з працею на сталевих магістралях. Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь створювалася і нині примножується трудова слава колективу залізничної станції «Сарни».
    Важко переоцінити величезну  роль залізниці у соціально-економічному розвитку нашого району. Сьогодні  ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів.  Саме завдяки вашій злагодженій роботі десятки тисяч пасажирів щодня з комфортом дістаються потрібного пункту призначення – їдуть на роботу, додому, відвідують рідних і близьких, подорожують і відкривають для себе навколишній світ. 
    Шановні залізничники, з нагоди свята бажаю вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі на просторах нашої Батьківщини. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло!
 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації


4 листопада – День працівника соціальної сфери

     Шановні працівники соціальної сфери району! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери! Ваше свято – це чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення. Ваша щоденна праця є запорукою того, що велика кількість громадян, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий для України час. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
     Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку, добробуту та благополуччя.
 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації