Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 4, 2018

В районі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

     Напередодні професійного свята працівників освіти, що по всій Україні відзначається у першу неділю жовтня, 3 жовтня, у районному будинку культури відбулися урочистості, на яких вшановували педагогів.

     Працівників освітньої галузі району привітали голова районної державної адміністрації Ярослав Яковчук, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, депутат Рівненської обласної ради Людмила Мариніна, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош та інші гості на святі.

     У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук привітав вчителів із професійним святом, відзначивши вагому роль вчителя у вихованні підростаючого покоління. Ярослав Володимирович подякував педагогам  за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість і терпіння, за натхненну працю на благо рідного краю і всієї України.

     Очільник району побажав учителям міцного здоров’я, щастя, добра, достатку і процвітання.

     У рамках заходу, за сумлінну працю на освітянській ниві, професійну майстерність, успіхи в організації навчання та з нагоди Дня працівників освіти кращі освітяни району були нагороджені почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки облдержадміністрації, грамотами та цінними подарунками обласної ради, грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками народного депутата України Сергія Євтушка та подяками міського голови.

     Окрасою заходу був святковий концерт  за участю аматорських колективів району.
 

    Відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації

     03 жовтня відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації на підвідомчій території  Костянтинівської сільської ради під головуванням голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, за участю членів колегії, запрошених, представників ЗМІ.

     В ході виїзного засідання учасники колегії відвідали низку об’єктів, що розташовані на території Костянтинівської сільської ради. Зокрема, оглянули: Орлівську ЗОШ І ступеня, ФАП села Іванівка, Костянтинівську ЗОШ І-ІІ ступенів, публічно-шкільну бібліотеку села Костянтинівка, фельдшерсько-акушерський пункт села Костянтинівка та ДНЗ «Казка» села Костянтинівка.

     
     Пленарне засідання колегії райдержадміністрації відбулося у Костянтинівському будинку культури.  В рамках засідання було розглянуто чотири питання: про додержання норм чинного законодавства на території Костянтинівської сільської ради та роботу виконавчого комітету Костянтинівської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»; про підготовку закладів освіти району до нового 2018-2019 навчального року та про створення нового освітнього простору у перших класах; про стан виконання підприємствами, установами і організаціями Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України та відповідних розпоряджень голів обласної і районної державних адміністрацій, підвищення рівня виконавської дисципліни в районі.

     По завершенню засідання колегії, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук провів нараду з головами територіальних громад, під час якої було обговорено перспективи децентралізації влади на території району.

     Крім того, керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах проінформував присутніх з питання «Про підготовку та відзначення в районі Дня захисника України».