Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 30, 2018

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

   30 жовтня в райдержадміністрації відбулося засідання  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, за участю членів комісії, запрошених. 
     В ході  засіданні було розглянуто питання про проведення заходів з відстрілу лисиць з метою виконання програми з пероральної імунізації м’ясоїдних тварин проти сказу в Сарненському районі. З даного питання було заслухано інформацію начальника Сарненського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Анатолія Титечка та прийняті відповідні рішення.
 


Відбулося засідання архітектурно - містобудівної ради

      26 жовтня в райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації.
     На засіданні було розглянуто 4 питання: про розгляд генерального плану та плану зонування території с. Рудня-Карпилівська Сарненського району Рівненської області; про розгляд детального плану території села Клесів обмеженого вулицями: Бурштинова та Соборності Сарненського району Рівненської області; про  розгляд детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Стрільської сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), орієнтовною площею 5,3416га для будівництва та реконструкції існуючих нежитлових будівель під виробничі приміщення; про розгляд детального плану території пилорами обмеженої   вул. Залізнична, 24 смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту).
    З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.
 


Вихованка Сарненськоi ДЮСШ стала чемпіонкою Європи з сумо!

    29 жовтня вихованка Сарненської дитячої юнацької спортивної школи Христина Басич на змаганнях в Естонії стала чемпіонкою Європи з сумо у ваговій категорії 45кг.  У фіналі українка перемогла суперницю з Росії.  Зовсiм трохи не вистачило Марiї Мартинчук, яка поступилась за 3 мiсце!  Гордимося нашими дівчатами!  Тренують спортсменок Наталiя Белаш та Лев Мартинчук.


ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ!

 

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочинається черговий етап подання щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

29 Жовтня 2018

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочинається черговий етап подання до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр), щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».