Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 23, 2018

Вдалий «урожай» сарненських спортсменів!

     21 жовтня в м. Корець відбулися обласні сільські спортивні ігри Рівненщини «Урожай – 2018 року». Змагання проходили з чотирьох видів  спорту, а саме: волейбол серед ветеранів «40+», армрестлігнгу, стрільби із пневматичної гвинтівки та дартсу.
    Волейболісти сарненщини посіли ІІ місце, поступившись тільки у фіналі господарям змагань 0-2. У змаганнях в армрестлінгу Сарненщину представляли немовицькі силачі. Так, у ваговій категорії до 80 кг. ІІІ місце посів Роман Малаш, а Василь Мелещук виборов ІІ місце у ваговій категорії понад 80 кг. та в командному заліку Сарненський район розмістився на ІІ сходинці.
     У стрільбі із пневматичної гвинтівки чемпіоном області серед жінок стала учениця Любиковицької ЗОШ І-ІІІ ст. Світлана Костецька, серед чоловіків ІІІ місце посів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації Василь Антонюк та в командному заліку Сарненський район виборов І місце. З дартсу вчитель англійської мови Сарненської ЗОШ І-ІІ ст. №6 Ірина Михайлицька виборола ІІІ місце, а Світлана Костецька посіла ІV місце та в командному заліку Сарненський район посів ІІІ місце.

         

 
 


Ми маємо захистити людей – Президент поставив завдання Уряду розширити програму субсидій у зв’язку із підвищенням тарифів на газ

    Президент Петро Порошенко на зустрічі з нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати України закликав захистити людей. «Як Президент я поставив Уряду дуже жорстку вимогу – ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним», - зазначив Глава держави, коментуючи рішення Уряду.
    Президент нагадав ситуацію з підвищенням ціни на газ минулого разу, коли завдяки запровадженню субсидій вдалося компенсувати витрати для найменш захищених верств населення та «зняти острах» щодо цього рішення. «Ми наголошуємо, що жодна людина, жодна бідна людина, жодна незахищена родина не відчула підвищення тарифів на своєму власному бюджеті», - підкреслив Петро Порошенко.
 
 


На Сарненщині триває осінній призов на строкову військову службу

     Сьогодні в райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець провів нараду з керівниками територіальних громад району, щодо організації в районі залучення громадян на строкову військову службу восени 2018 року, співпраці та координації дій районних і місцевих органів влади по виконанню планових завдань призову.
     В ході наради  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець наголосив всім відповідальним особам на покращенні роботи по оповіщенню призовників, щодо їх прибуття до Сарненського районного військового комісаріату. За підсумками обговорення учасники наради визначили шляхи вирішення проблемних питань.