Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 11, 2018

Відбулися урочистості до Дня захисника України

     Сьогодні в Сарненському районному будинку культури  відбулися святкові урочистості з нагоди Дня захисника України,  76-ї річниці створення Української повстанської армії  та Дня українського козацтва. В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, ветерани АТО, військовослужбовці, волонтери, трудові колективи підприємств і установ, представники громадських організацій та засобів масової інформації.
      З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук. «Відзначаючи День захисника України, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, та хто нині зміцнює обороноздатність країни. Це справжнє свято мужності, самовідданості і благородства, якими володіють справжні оборонці й визволителі України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Це свято всіх, хто любить Україну, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони держави від російських агресорів, окупантів та найманців», - сказав Ярослав Яковчук.


Ми - веселі козачата!

     14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, відзначається день Українського козацтва.  Тож , 10 жовтня,  на Сарненщині, на базі Сарненської центральної районної бібліотеки спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося пізнавально-розважальне свято для дітей.

     Юнаки мали можливість продемонструвати свою силу, спритність, розум, відчути себе справжніми козаками, подолавши умовну річку переправи, стрибаючи на конях, танцюючи гопак та показати справжню цінність дружби. Дівчата ж надавали медичну допомогу козачатам та приймали їх залицяння.

     На завершення свята діти звісно ж спробували найулюбленішу страву козаків – кашу, та отримали пам’ятні сувеніри. ОГОЛОШЕННЯ!

     18 жовтня 2018 року у всіх областях України пройде всесвітня щорічна акція «Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. Реєстрація учасників акції розпочнеться о 13.00 год. за адресою: м. Сарни, вул. Ковельська (біля пам’ятника Т.Г. Шевченка). Всіх бажаючих запрошуємо долучитись до акції.

     Декларація свободи

В 21 столітті рабство досі існує.

Людей, таких як ти і я, продають та купують, наче товар.

Людей, таких як ти і я, в цьому місті, в нашій країні.

Але ти і я сьогодні тут з певної причини.
 

Ми не хочемо просто говорити про несправедливість: просто писати про це в соціальних мережах.

Натомість, ми сьогодні тут і в єдності наша сила.