Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 5, 2018

04.01.2018 - Засідання творчої групи практичних психологів закладів дошкільної освіти та освітніх закладів району

4 січня 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося засідання творчої групи практичних психологів закладів дошкільної освіти та освітніх закладів району.
На засіданні практичні психологи презентували досвід роботи з формування навчально-пізнавальних компетентностей молодших школярів та дітей дошкільного віку.
Рибачок В.А., практичний психолог Ремчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розкрила важливість питання розвитку навчально-пізнавальних компетентностей молодших школярів.
Євгейчук Г.І., практичний психолог Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, презентувала елемент заняття з розвитку навчально-пізнавальних компетентностей молодших школярів.
Захарчук Т.М., практичний психолог ДНЗ № 9 «Росинка» м.Сарни поділилася досвідом роботи з моделювання сучасного психологічного заняття.
Павлюк А.В., практичний психолог ДНЗ № 6 «Казка» м.Сарни продемонструвала відеофрагмент заняття «Розвиток емоційної сфери дошкільника».
Мельник І.К., практичний психолог ДНЗ № 8 «Веселка» м.Сарни та Зайцева Ю.М., практичний психолог Люхчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розкрили важливість наступності у збереженні психічного здоровя дошкільника і молодшого школяра.
Крот О.Р., практичний психолог КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» та Сорока В.М., практичний психолог Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розробили методичні рекомендації для батьків по збереженню психічного та емоційного здоров’я.
Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації презентувала методичний посібник І етапу діяльності творчої групи практичних психологів району з теми «Розвиток особистісної компетентності дошкільника та молодшого школяра».04.01.2018 - «Збережемо енергію – збережемо Планету»

З метою модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище». Переможцями конкурсу стали:
в номінації «Інформування суспільства, пропаганда енергоефективності»:
- Бриж Марія, учениця 6 класу Яринівськї загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, за відеоролик «Енергоефективна мрія» (керівник Охріменко Т.Ю.)
в номінації «Педагогічні роботи»:
- Охріменко Тетяна Юріївна, вчитель мистецтва і трудового навчання Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (робота «Енергозбереження – шлях у майбутнє»);
- Ткач Оксана Михайлівна, вчитель географії Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 (проект «Глобальні зміни клімату»).
Вітаємо переможців!!!28.12.2017 - Оплата вартості навчання та перекваліфікація осіб з інвалідністю

 Відповідно до законодавства суми адміністративно-господарських санкцій, що надходять до Державного бюджету України від підприємств за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, можуть спрямовуватись на надання фінансової допомоги для оплати вартості навчання таких осіб, зокрема у вищих навчальних закладах.

      Оплата вартості навчання та перекваліфікація осіб з інвалідністю проводиться шляхом відшкодування Фондом соціального захисту інвалідів навчальному закладу витрат за навчання особи з інвалідністю.

       Така допомога надається, якщо індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю передбачено професійну реабілітацію та/або професійне навчання.

      Умови та перелік документів, необхідних для отримання фінансової допомоги на оплату вартості навчання та перекваліфікації особи з інвалідністю, передбачено підпунктами 4.8.1-4.8.10 IV Інструкції з надання фінансової допомоги на поворотній та безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно-господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування  інвалідів, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України  від 06.09.2010 №270, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.10.2010 за №954/18249.26.12.2017 - Нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району

  26 грудня 2017 року на базі ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району.

Розпочали нараду різдвяно-новорічними вітаннями вихованці фольклорного колективу «Вишиванка» Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Л. Куліша-Зіньківа(керівник Банацька Н.Т.), які стали переможцями етно-фестивалю «Віфлеємська зірка - 2017». З щирими вітаннями до них приєдналися начальник відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Коркош Світлана Максимівна та директор ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» Морозюк Микола Петрович.

Під час наради були розглянуті  питання  щодо організації освітнього процесу в закладах освіти Сарненщини, основні положення  районного бюджету на 2018 рік, в частині освіти, озвучені підсумки проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад  з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році в закладах освіти району, підведені підсумки роботи за 2017 рік та проведено нагородження переможців та учасників І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

За підсумками набраних балів, відповідно до протоколів засідання журі, переможцями I (районного) туру конкурсу «Учитель року - 2018»  стали:

- в номінації «Українська мова та література» - Пономаренко  Надія Миколаївна, вчитель Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

- в номінації «Фізика» - Валюшко Юлія Віталіївна, вчитель Сарненського районного ліцею «Лідер»;