Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 30, 2018

ОГОЛОШЕННЯ

     03 лютого 2018 року о 18.00 год. та 04 лютого о 12.00 год. в спортивній залі Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудуться ігри першої ліги  чемпіонату України з баскетболу серед чоловіків сезону 2017-2018 років між командами: БК «Маяк» м.Сарни – БК «Коростень».

     03 лютого 2018 року об 11.00 год. в спортивній залі районного Будинку дітей та молоді відбудеться чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед кадетів (юнаки та дівчата 2001-2002 р.н.).

     04 лютого 2018 року о 10.30 год. в спортивних залах Сарненського районного ліцею «Лідер», педагогічного коледжу, Кричильської, Карпилівської та Любиковицької ЗОШ відбудеться п’ятий тур ХV чемпіонату Сарненського району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2017-2018 років.

     До перегляду ігор запрошуються любителі спорту та всі бажаючі!!!

 
 
     Відділ освіти, молоді
     та спорту райдержадміністрації 
 
 

    В музеї відбулася науково-практична конференція

    Сьогодні в Сарненському історико - етнографічному музеї відбулася науково-практична конференція, приурочена до 100-річчя Української революції  1917-1921 років. Участь у роботі конференції  взяла заступниця голови Сарненської райдержадміністрації  Наталія Параниця.
     В ході конференції  було розглянуто 9 питань, зокрема: 100-річчя проголошення Української Народної Республіки; 100-річчя бою під Крутами; 100-річчя введення грошової системи в роки Української революції 1917-1921 років; Сарненщина в роки Української революції. Присутні були ознайомлені з основними  подіями  Української революції 1917-1921 років.
  Заступник голови Сарненської райдержадміністрації Наталія Параниця привітала всіх учасників конференції зі 100- річчям утворення незалежної Української держави. Зокрема, Наталія Миколаївна у своєму виступі зазначила, що історія завжди повторюється і можна провести паралелі між подіями 1917-1921 років та сьогоденням,  адже сьогодні, як і 100 років тому, йде боротьба  за  збереження   незалежності та територіальної цілісності нашої держави. 


Із початком нового року розпочався черговий етап е-декларування!

     З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

     Декларанту, по-перше, слід перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

     По-друге, перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром. Для отримання інформації про термін дії ЕЦП необхідно завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі – АЦСК), в якому був отриманий ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Якщо термін дії сертифікату сплинув, скористатись ЕЦП неможливо, тому необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП.