Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 23, 2018

Підведено підсумки роботи особовим складом 5-го ДПРЗ та Березнівського, Рокитнівського і Сарненського районних секторів ГУ ДСНС

     Сьогодні в Сарненській районній державній адміністрації відбулося підведення підсумків роботи 5-го державного пожежно-рятувального загону Березнівського, Рокитнівського і Сарненського районних секторів за 2017 рік.   

     У підсумковій нараді взяли участь голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, голова Сарненської міської ради Світлана Усик,  заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Ігор Михальчук, особовий склад 5-го державного пожежно-рятувального загону Березнівського, Рокитнівського, Сарненського районних секторів.

     Розпочалася нарада з відзначення грамотами керівництва району та обласного управління ДСНС кращих співробітників за результатами роботи у 2017 році. Оцінюючи роботу рятувальних підрозділів, заступник начальника ГУ ДСНС області полковник Ігор Михальчук відзначив високий рівень готовності співробітників Держслужби з НС до виконання завдань за призначенням, а також злагоджену співпрацю з владою району у плані покращення матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів.  Відбулася нарада директорів навчальних закладів району

     Сьогодні в будинку дітей та молоді м. Сарни відбулася нарада директорів навчальних закладів району за участю заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, заступника голови районної  ради Миколи Костецького. В ході наради було розглянуто низку питань, зокрема: про виконання районної програми  «Забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому на 2017 рік»; про підсумки проведення інвентаризації в закладах освіти району та порядок списання матеріальних цінностей; про хід виконання заходів по підготовці до ДПА у формі ЗНО у 2018 році та аналіз результатів успішності учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти району з української мови та літератури, математики та історії за І семестр 2017-2018 навчального року.
    Виступаючи перед присутніми, заступниця голови райдержадміністрації окреслила основні нововведення, які впроваджуються в освіті в рамках концепції «Нової української школи» та реалізації проекту  нового освітнього середовища «Новий освітній простір». Зокрема, Наталія Миколаївна звернула увагу на основні заходи щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ряду питань, що стосуються стабільного функціонування освітніх закладів району у 2018 році.


Енергозбереження – 2017 рік

У 2017 році на обласний конкурс проектів з енергоефективності подано та визнано переможцями 9 проектів: капітальний ремонт харчоблоків із заміною електричних плит Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ст., Сарненської гімназії, Коростської ЗОШ І-ІІІ ст., Кричильської ЗОШ І-ІІІ ст., Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст., №2, Тутовицької ЗОШ І-ІІІ ст., Чудельської ЗОШ І-ІІІ ст. та Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Загальний бюджет проектів становив 319,774 тис.грн, з них обласна частка 191,864 тис.грн, а районна частка становить 127,909 тис.грн.
Всі роботи по проектах виконані, встановлено 10 електричних плит (ПЕ-4Ш Н економ), які введені в експлуатацію.
Метою проектів є реалізація програми з енергозбереження з метою зменшення споживання енергоресурсів (електричної енергії), при збереженні рівня комфорту, тобто зменшення витрат енергоресурсів (електричної енергії) в установах району, зменшення бюджету на оплату енергоносіїв. Крім того, дане обладнання, що пропонується встановити є менш енергоємним, що дає можливість зменшити електричне навантаження на електричні мережі. Реалізація проектів дозволить зекономити 48,531 тис.кВт*год в рік (в грошовому еквіваленті 118,51 тис.грн.).2018 рік

  Реєстр  містобудівних умов та обмежень

Дата та номер
Наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень
Замовник об’єкту будівництва
Назва об’єкту будівництва
Адреса об’єкту будівництва
Інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень
Підства для для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень
Електронна скан-копія примірника містобудівних умов та обмежень
№1 від 19.01.2018
Хомич Валентина Іванівна
Будівництво магазину продовольчих та промислових товарів
м.Сарни, вул. Белгородська, 31-Б/2


В районі відбувся захід, приурочений Дню Соборності України

     22 січня в Сарненській центральній районній бібліотеці відбувся захід «Духовна єдність», приурочений Дню Соборності України, за участю заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці.  
     В рамках заходу присутніх за допомогою фото та відеоматеріалів ознайомили  з подіями Української революції 1917-1921 років. Зокрема, про те як було підписано Акт злуки між УНР і ЗУНР та про головних діячів тих доленосних подій.  На завершення заходу присутні створили живий ланцюг, як символ єдності та неподільності нашої держави та провели вікторину на знання історії України.
   Заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця привітала присутніх з Днем Соборності  та побажала міцного здоров’я, мирного неба над головою та сімейного благополуччя.  Зокрема, Наталія Миколаївна підкреслила, що лише у єдності наша сила, і лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну й високорозвинену  європейську державу.