Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 22, 2018

Шановні Сарненчани!

    Прийміть найщиріші вітання з Днем Соборності України! Сьогодні історичний день для нашої держави, рівно 100 років тому 22 січня 1918р. – Українською Центральною радою було прийнято IV Універсал, яким проголошувалась повна незалежність Української Народної Республіки. Рівно через рік  22 січня 1919 було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати Український народ, протиставити українців один одному. Акт злуки 22 січня 1919 року увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України щонайменше з середини XIX століття.
    Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто формував концепцію державності й соборності, хто боровся за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства, хто намагався відродити Незалежну і Соборну державу. Хочеться особливо подякувати всім нашим воїнам, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність нашої держави та військовослужбовцям, які сьогодні зі зброєю в руках захищають територіальну цілісність нашої країни.
    Дозвольте у цей  день побажати вам міцного здоров’я, злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої соборної України.
    Зі святом Соборності! Слава Україні!
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації 


22 січня – День Соборності України

    Сьогодні на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбулося покладання квітів з нагоди Дня Соборності України за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, заступників голови райдержадміністрації, депутатів районної ради, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, трудових колективів підприємств, установ, організацій, громадськості.
  Зібравшись біля пам’ятника, голова райдержадміністрації зазначив, що цього року  виповнюється 99-та річниця Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
   «День Соборності показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати Український народ, протиставити українців один одному. Акт злуки 22 січня 1919 року увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України щонайменше з середини XIX століття», – наголосив Ярослав Яковчук. Зокрема, Ярослав Володимирович побажав присутнім  міцного здоров’я, злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни!
   Також, рівно 100 років тому 22 січня 1918р. – Українською Центральною радою було прийнято IV Універсал, яким проголошувалась повна незалежність Української Народної Республіки.
 


Відзначили журналістів району

    Сьогодні  голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук та голова районної ради Руслан Серпенінов вручили головному редактору газети «Сарненські новини» Світлані Ляшко Грамоту Верховної Ради України.
    Голова райдержадміністрації привітав колектив газети з почесною нагородою та побажав журналістам нових професійних здобутків,  завжди залишатися  об’єктивними у своїх статтях, натхнення і нових творчих злетів.


Сарненська райдержадміністрація продовжує надавати шефську допомогу

     Відповідно до плану заходів Сарненської  райдержадміністрації з організації надання шефської допомоги військовій частині  А-4367 Збройних сил України на 2018 рік, 22 січня було відправлено на Схід нашої держави  допомогу військовій частині, яка знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції. Зокрема, для потреб військових передано   маскувальні сітки, гідробар’єр, Державну символіку України. 
 Як зазначив голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, Сарненська райдержадміністрація і надалі буде надавати шефську допомогу, для вирішення соціально-побутових проблем військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції, до повної перемоги над ворогом.