Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 8, 2017

Шановні працівники фізичної культури, тренери та спортсмени Сарненщини

       Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!
     Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту виховує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати. Заняття  спортом загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість,благородство. Переконаний, що саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму.
      Хочеться висловити почуття вдячності вчителям, тренерам і наставникам, які гартують у своїх вихованців дух змагальності, прагнення перемагати і знову йти до незвіданих висот. Саме завдяки вам в районі зростає популярність масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють  Сарненщину на  спортивних змаганнях.
      З нагоди професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, радості і бадьорості, успішних стартів та фінішів  високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів краю.
 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації