Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 7, 2017

Відбулися урочистості до Дня фізичної культури і спорту

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. Привітати спортсменів та любителів здорового способу життя завітали голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Вячеслав Шимко, міський голова Світлана Усик.

 Звертаючись до спортсменів району та всіх присутніх, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук  відзначив позитивні результати у спорті на теренах Сарненщини та зазначив, що і надалі триватиме покращення спортивної інфраструктури району, адже найближчим часом заплановано відкриття нового спорткомплексу та розробляється проектно-кошторисна документація на будівництво плавального басейну в м.Сарни.  Керівник району побажав спортсменам здоров’я, успіхів та натхнення на подальші спортивні звершення та рекорди.

     Під час привітань було підведено підсумки спортивних досягнень спортсменів Сарненщини. За високі досягнення в спорті, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в районі, пропаганду здорового способу життя, активну життєву позицію та з нагоди Дня фізичної культури та спорту, нагороджено кращих спортсменів, тренерів і ветеранів спорту почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, подяками міського голови та подарунками.