Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 30, 2017

Шановні освітяни Сарненщини!

     Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем працівників освіти. Ви прищеплюєте вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерна прекрасного, світлого,вічного,відкриваєте складний духовний світ, даруєте мудрі поради, які для багатьох стають  життєвим кредитом. Щодня стоїте перед прицілом сотні допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання.
     Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво,обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця що служить любові, правді та добру. Попри  життєві труднощі, освітяни району завжди гідно виконують свій обов’язок і залишаються єдиним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло серця та скарби знань. Упевнений, що ваша невичерпна енергія,плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню в дітей і молоді патріотичних духовних ідеалів.
     Низький уклін вам, дорогі педагоги Сарнещини,за професіоналізм, витримку, терпіння,за любов до обраної справи,самовідданість і багатство душі. Щиро вдячний за творчу та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і добро, яке даруєте вихованцям.

     Бажаю вам міцного здоров’я, достатку й тепла в родинах,професійних успіхів і нових перемог в ім’я майбутнього України! Зі святом вас!