Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 28, 2017

На Сарненщині вітали працівників бібліотек району

     Сьогодні з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в читальній залі Сарненської центральної районної бібліотеки відбувся урочистий захід. Участь в ньому взяли заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, помічник народного депутата України Сергія Євтушка – Олексій Лавор, помічник депутата обласної ради Ксенії Павловської – Любов Сафонік, працівники бібліотек району, громадськість міста, представники засобів масової інформації.

     До працівників культури з найщирішими привітаннями звернулися представники влади.

   Зокрема, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця зазначила, що Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

     Привітали присутніх в залі й заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, помічник народного депутата України Сергія Євтушка – Олексій Лавор, помічник депутата обласної ради Ксенії Павловської – Любов Сафонік, виконуюча обов’язки начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Яна Куришко-Шаргар,  голова районної організації профспілки працівників культури району Валентина Гольонко, директор комунального закладу Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек Надія Рибачок та інші гості свята.

     Запрошені відзначили вагому роль бібліотекарів у розвитку бібліотечної справи. Побажали наснаги у роботі, здоров’я, щастя та добробуту. Бібліотекарям вручили цінні подарунки.

     За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міського голови нагородили кращих з представників цієї професії.

     Підвела  підсумки конкурсу на кращу слайд-презентацію та акції «Подаруй бібліотеці книгу», - яка бібліотека найбільше збере  подарованих книг завідувачка методично-бібліографічним відділом Людмила Лавор.

     Справжньою окрасою свята стали виступи аматорських колективів та окремих виконавців, що подарували працівникам бібліотечних закладів  святкові виступи. 

В районі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

      Напередодні професійного свята працівників освіти, що по всій Україні  відзначається у першу неділю жовтня, у районному будинку культури відбулися урочистості, на яких вшановували педагогів.
   Працівників освітньої галузі району привітали народний депутат України Сергій Євтушок, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош.
  У своєму вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця привітала вчителів із професійним святом та побажала їм успіхів у їхній благородній педагогічній діяльності, нових творчих звершень, невичерпної енергії та людської поваги. Також вона зазначила, що учителі – це ті люди, які натхненно виховують майбутнє України.
      У рамках заходу, за сумлінну працю на освітянській ниві, професійну майстерність, успіхи в організації навчання та з нагоди Дня працівника освіти кращі освітяни району були нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації, голови райдержадміністрації та голови районної ради, 
подяками народного депутата України Сергія Євтушка та міського голови Світлани Усик.  
      Після офіційної частини привітань та нагороджень, на гостей чекав святковий концерт за участю аматорських колективів району.
 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА ЛИПЕНЬ 2017 РОКУ

  ІНФОРМАЦІЯ

ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ
САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗА ЛИПЕНЬ 2017 РОКУ

 

 На виконання плану роботи райдержадміністрації у липні 2017 року:

                                              

Відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за виконанням документів органів влади вищого рівня, доручень та розпоряджень голови райдержадміністрації. Підготовлені необхідні інформації на вимогу облдержадміністрації. Зокрема, щомісячну інформацію щодо порядку проведення засідань колегій та основних районних заходів, щотижневу інформацію щодо системного моніторингу виконання плану основних заходів в райдержадміністрації.

Організовано проведення:

03, 10, 17, 24, 31.07 – нарад  голови райдержадміністрації з керівниками районних установ, територіальних відділів органів виконавчої влади, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо життєзабезпечення району;

11.07 – виїзного засідання колегії райдержадміністрації  на підвідомчих територіях Зносицької  та Тинненської сільських рад.

11.07 – наради з керівниками територіальних громад району.

13.07 – засідання громадської ради при райдержадміністрації.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА ЧЕРВЕНЬ 2017 РОКУ

  ІНФОРМАЦІЯ

ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ
САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗА ЧЕРВЕНЬ 2017 РОКУ

 
                                              

Відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за виконанням документів органів влади вищого рівня, доручень та розпоряджень голови райдержадміністрації. Підготовлені необхідні інформації на вимогу облдержадміністрації. Зокрема, щомісячну інформацію щодо порядку проведення засідань колегій та основних районних заходів, щотижневу інформацію щодо системного моніторингу виконання плану основних заходів в райдержадміністрації.

Організовано проведення:

05, 12, 19, 26.06 – нарад  голови райдержадміністрації з керівниками районних установ, територіальних відділів органів виконавчої влади, структурних підрозділів райдержадміністрації  щодо життєзабезпечення району;

08.06 – виїзного засідання колегії райдержадміністрації  на підвідомчій території Сарненської міської ради.

08.06 – наради з керівниками територіальних громад району.

 Підготовлено проекти планів: основних районних заходів на липень 2017 року, роботи райдержадміністрації на липень 2017 року, підготовки засідань колегії райдержадміністрації у липні 2017 року,  проведення засідання колегії у червні 2017 року.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА ІІ КВАРТАЛ 2017 РОКУ

  ІНФОРМАЦІЯ
ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ
САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗА ІІ КВАРТАЛ  2017 РОКУ

 
 

На виконання плану роботи райдержадміністрації у ІІ кварталі 2017 року:

 

Відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за виконанням документів органів влади вищого рівня, доручень та розпоряджень голови райдержадміністрації. Підготовлені  необхідні інформації на вимогу облдержадміністрації. Зокрема, надано щомісячні дані щодо порядку проведення засідань колегій та основних районних заходів, щотижневу інформацію щодо системного моніторингу виконання плану основних заходів в райдержадміністрації.

Проаналізовано роботу виконавчих комітетів місцевих рад по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади у І кварталі 2017 року та проведено відповідне рейтингове оцінювання діяльності виконкомів місцевих рад, підсумки якого розглянуті на засіданні колегії райдержадміністрації.

Організовано проведення:

- щотижневих нарад керівників районних установ, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо життєзабезпечення  району;

27.04 та 08.06 – засідань колегій райдержадміністрації;

-  щомісячних нарад з керівниками територіальних громад району;

04.05 – установчих зборів громадської ради при райдержадміністрації;

Працівники відділу аналізували, узагальнювали та прогнозували розвиток ситуації в інформаційному просторі району. Протягом звітного періоду здійснювалось інформаційне наповнення та оновлення інформації на WEB-сторінці райдержадміністрації.ПЛАН роботи Сарненської районної державної адміністрації на ІV квартал 2017 року

  ПЛАН

роботи Сарненської районної державної адміністрації на ІV квартал 2017 року
 
 
Зміст заходу

Обґрунтування необхідності

здійснення заходу
Термін виконання
Відповідальні за виконання
 

Засідання колегії районної державної адміністрації

 

Засідання колегії районної державної адміністрації.

(Згідно окремого плану проведення засідань колегії райдержадміністрації)

Забезпечення виконання регламенту райдержадміністраціїПЛАН роботи Сарненської районної державної адміністрації на вересень 2017 року

  ПЛАН
роботи Сарненської районної державної адміністрації на вересень 2017 року
 
 

Зміст заходу

Обґрунтування необхідності

здійснення заходу

Термін виконання

Відповідальні за виконання

 

Засідання колегії районної державної адміністрації2017 року минає 20 років Хартії про особливе партнерство України і НАТО

 Хартія 

              про особливе партнерство між Україною
          та Організацією Північно-Атлантичного договору
 

     Дата підписання:       09.07.1997

     Дата набуття чинності: 09.07.1997

         I. Розбудова розширених та поглиблених відносин
                       між Україною та НАТО

     1.  Україна  та  Організація  Північно-Атлантичного  договору
(НАТО) і її держави-члени, що іменуються надалі Україна та НАТО,

     - базуючись на політичному зобов'язанні на найвищому рівні;

     - визнаючи   фундаментальні  зміни  у  середовищі  безпеки  в
Європі, які нерозривно пов'язали безпеку кожної держави до безпеки
всіх  інших,  сповнені  рішучості  підсилити  взаємну  довіру   та
співробітництво, з метою  зміцнення  безпеки  і  стабільності,  та
співпрацювати  у  розбудові  стабільної,  мирної  та   неподільної
Європи;Зміни до порядку надання допомоги як малозабезпеченій сім'ї безробітним особам, які перебувають на обліку в центрах зайнятості

  Зміни до порядку надання допомоги як малозабезпеченій сім'ї безробітним особам, які перебувають на обліку в центрах зайнятості

 

            Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям – щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім'ям у грошовій формі в розмірі та залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

            Розмір соціальної допомоги визначається окремо для кожної сім'ї, як різниця між встановленим рівнем забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, але не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.

            З 01.05.2017 року рівень забезпечення прожиткового мінімуму для призначення державної соціальної допомоги, як малозабезпеченій сім'ї, встановлено у розмірі:

   для осіб працездатного віку – 353,64 грн.;

   для осіб, які втратили працездатність та інвалідів – 1312 грн.;

   для дітей віком до 6 років - 1212,10 грн.

   для дітей віком від 6 до 18 років – 1510,45 грн.;

   для дітей віком від 18 до 23 років (за умови навчання) – 1431,40 грн.

   При цьому на дітей рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 10 %, а на дітей, що виховуються одинокою матір'ю, яка не перебуває у шлюбі, рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 20 %.

            Крім того, на кожну дитину віком до 13 років розмір допомоги збільшується на 250 грн., на дітей віком від 13 до 18 років на 500 грн.У Сарнах відкрили туристично-інформаційний офіс

     27 вересня з нагоди Всесвітнього дня туризму у Сарненському історико-етнографічному музеї відбулося відкриття інформаційно-туристичного офісу за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука,  заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, працівників відділу культури та туризму райдержадміністрації, учнівської молоді та громадськості міста, представників ЗМІ.

     Основною метою даного офісу є націлювання наших краян на те, що подорожувати можна не тільки за кордоном, а і на теренах свого регіону. Туристичний офіс покликаний зробити кожну мандрівку Рівненщиною комфортнішою. Тут гості та жителі нашого міста зможуть отримати корисну інформацію про місто та його пам’ятки, туристичні об’єкти району та області, маршрути, екскурсії, розклад потягів та автобусів, побутові поради щодо проживання та харчування, про культурні заходи, що відбуватимуться у місті, районі та області. Також є змога отримати карту місцевості, буклет із необхідною інформацією.

     Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук привітав усіх присутніх на заході із відкриттям в Сарнах туристично-інформаційного офісу та зазначив, що створення даного офісу на базі Сарненського історико-етнографічного музею дасть поштовх для розвитку туризму в районі, а також забезпечить  мешканців та гостей міста необхідною інформацією щодо місцевого туристичного потенціалу не лише міста та району, а й області.

     До привітань з нагоди свята приєдналися голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, заслужений вчитель України вчитель географії Сарненської гімназії Світлана Тітечко, фахівець з екологічної освіти Рівненського природного заповідника Лідія Бачук.

     На завершення заходу зберігач фондів Сарненського історико-етнографічного музею Вікторія Дашко всім присутнім провела  екскурсію "Прогулянка старими вулицями Сарн".