Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 22, 2017

ПОСТАНОВА Про формування складу Немовицької сільської виборчої комісії, що здійснює підготовку та проведення перших виборів депутатів сільської ради об’єднаної територіальної громади і сільського голови

  П О С Т А Н О В А
 

15 вересня 2017 року                                            № 39

 

Про формування складу Немовицької сільської виборчої комісії, що здійснює підготовку  та проведення перших виборів

 депутатів сільської ради об’єднаної територіальної громади і сільського голови 

     Розглянувши подання зареєстрованих у встановленому законом порядку районних організацій політичних партій щодо кандидатур до складу Немовицької   територіальної виборчої комісії, відповідно до частини 6   статті 22 Закону України «Про місцеві вибори» районна виборча комісія                   п о с т а н о в л я є :

1.     Затвердити склад Немовицької територіальної виборчої комісії, що здійснює підготовку та проведення перших виборів депутатів сільської ради об’єднаної територіальної громади і сільського голови (додається).

2.     Проінформувати громадян про склад комісії шляхом оприлюднення на інформаційних стендах районної виборчої комісії, Немовицької, Зносицької та Тинненської  сільських рад.Немовицька сільська виборча комісія Сарненського району Рівненської області

  Немовицька сільська виборча комісія
 Сарненського району Рівненської області
 

Голова комісії – Мичка Андрій Іванович, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Об»єднання «САМОПОМІЧ»»

 

Заступник голови комісії – Пацьола Лідія Іванівна, 1971 року народження - від місцевої партійної організації   Всеукраїнського об»єднання «Батьківщина»

 

Секретар комісії – Яковець Леся В»ячеславівна, 1989 року народження - від місцевої організації політичної партії «Народний фронт»

 
Члени комісії :

Васильчик Оксана Петрівна, 1988 року народження – від місцевої організації політичної партії ВО «Свобода»

Гаврилюк Світлана Іванівна, 1976 року народження – від місцевої організації політичної партії «БЛОК Петра Порошенка «Солідарність»»

Жук Зоряна Юріївна, 1997 року народження - від місцевої організації  Радикальної партії Олега Ляшка

Жук Любов Василівна, 1969 року народження - від місцевої організації політичної партії «Народний фронт»

Кардаш Оксана Сергіївна, 1993 року народження - від місцевої організації політичної партії «Народний фронт»

Колядко Галина Миколаївна, 1978 року народження - від місцевої організації  Радикальної партії Олега Ляшка

Лопанчук Надія Миколаївна, 1972 року народження - від місцевої організації   політичної  партії «Українське об»єднання патріотів - УКРОП»На Сарненщині зростає зовнішньоторговельний оборот товарів та послуг

     За півроку він збільшився на 816,6 тис.дол. США і склав майже 8,5 мільйони дол.США. При цьому експорт місцевих товарів та послуг склав майже  7,5 мільйонів доларів США, тоді як імпорт – близько 1,0 млн.дол. США., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає відповідно 105,5 та 170,2 відс.
         Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 6,4 млн.дол. 
Зовнішньоторговельні операції проводилися з партнерами 26-ти країн світу.
     Збільшився експорт товарів до Білорусіі - в 7,3 рази, Італії – на 27,3 відс., Угорщини – в 2,0 раза. Місцеві товаровиробники успішно продовжували здійснювати експортні поставки до Німеччини, Польщі, Литви, Латвії, Румунії. 
     Основу товарної структури експорту складали мінеральні продукти, деревина і вироби з деревини. Імпортні поставки збільшилися з Франції, Чехії, Індії Білорусії, Італії, Польщі, США. У товарній структурі імпорту переважали машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту, крім залізничного, недорогоцінні метали та вироби з них.
      
 Відділ економічного розвитку і торгівлі
                      адміністрації
Вибори в Немовицькій ОТГ

  

     Постановою Центральної виборчої комісії №164 від 18 серпня 2017 року призначено перші місцеві вибори в Немовицькій об’єднаній територіальній громаді. Так, згідно постанови 29 жовтня 2017 року жителі сіл Немовицької, Зносицької та Тинненської сільських рад, які увійшли до складу новоствореної громади, обиратимуть голову та  депутатів об’єднаної територіальної громади. Для цього на території зазначених рад буде створено відповідну територіальну виборчу комісію, 26 виборчих округів та працюватиме 6 виборчих дільниць.

     Цією ж постановою визначено що виборчий процес стартує з  9 вересня 2017 року.

     Слід зазначити, що 29 жовтня 2017 року перші місцеві вибори відбудуться у 202 об'єднаних територіальних громадах в усіх областях України, у них візьмуть участь понад 1,3 млн виборців.

Відділ ведення Державного реєстру

виборців апарату райдержадміністрації460 років – селу Ремчиці

       21 вересня у с. Ремчиці  відбулося святкування 460-ї річниці з Дня заснування села Ремчиці та 250 років пам’ятки архітектури - Церкви Різдва Пресвятої Богородиці  с.Ремчиці, за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, заступника голови районної ради Миколи Костецького, громадськості, представників ЗМІ.
   Керівництво району щиро привітало усіх присутніх  зі святом. Зокрема перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець звертаючись до присутніх побажав міцного здоров’я, добробуту та процвітання, і підкреслив,  що районна влада спрямовує всі зусилля на те, щоб життя в селі ставало комфортнішим і сучасним. В рамках заходу відбулося нагородження жителів Ремчицької сільської ради.


22 вересня – День партизанської слави

 

    Сьогодні з нагоди Дня партизанської слави в місті Сарни відбувся мітинг та покладання квітів до Меморіалу військової слави за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, керуючого справами районної ради Вячеслава Шимка,  міського голови Світлани Усик,  ветеранів, представників Сарненської районної організації ветеранів України та жителів міста.
     У своєму виступі голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук  подякував учасникам партизанського руху, які своєю хоробрістю і героїзмом відстояли рідну землю. Звернув увагу учнівської молоді, що у  непростий час проведення антитерористичної операції  на сході країни, саме від їх виховання та патріотизму буде залежати  майбутнє нашої держави.