Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 15, 2017

Шановні працівники лісового господарства!

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників лісу!
    Ваша професія – одна з найважливіших  професій на Землі. Своєю щоденною працею в усі пори року за будь-якої погоди ви примножуєте зелене багатство нашого району, забезпечуєте гармонійну взаємодію суспільства й природи. Створені Вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають землю від водної та вітрової ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля.
   Нині перед лісівниками Сарненщини стоїть низка надважливих завдань. Вам належить і надалі збільшувати лісистість нашого поліського краю, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи та технології використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками, піднімати матеріальну базу лісового господарства до європейського рівня. Переконаний, Ваш професіоналізм, уміння та працелюбність сприятимуть гідному виконанню поставлених завдань на благо процвітання України.
    Шановні працівники лісу! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші вітання з професійним святом. Бажаю Вам та вашим родинам  благополуччя , міцного здоров'я, мудрості, достатку та злагоди.
 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації


Шановні рятівники району!

    Щиро вітаю Вас з вашим професійним святом!

   У житті Ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф. Щодня, щогодини й щомиті ви готові прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду. Навіть у найскладніших ситуаціях відважність рятівника проявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність, особиста дисципліна.
   Від імені районної державної адміністрації та всіх мешканців району висловлюю щиру вдячність усім рятівникам Сарненщини за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.
    Дозвольте, цього святкового дня побажати усім Вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

                                                                                                       Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації


Шановні працівники фармацевтичної галузі Сарненщини!

   Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня фармацевтичного працівника. Фармація — важлива складова лікувального процесу, оскільки від роботи фармацевтів значною мірою залежить отримання пацієнтом якісних і ефективних лікарських засобів. Сьогодні ми є свідками бурхливого розвитку фармацевтичної галузі Сарненщини, а також тих вагомих позитивних змін, що у ній відбуваються. В нашому районі сформовано розгалужену аптечну мережу, яка пропонує широкий асортимент високоякісних лікарських засобів.
  Впевнений, що Ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі є запорукою подальшого успішного розвитку фармацевтичної галузі, а значить –  забезпечення населення краю якісними та безпечними лікарськими засобами.


Сарненський район до роботи в осінньо-зимовий період готовий на 100%

      15 вересня в райдержадміністрації відбулося засідання обласної робочої групи  щодо підготовки та готовності населених пунктів Сарненського району до осінньо-зимового періоду 2017-2018 року під керівництвом заступника директора – начальника відділу економічної діяльності департаменту ЖКГ облдержадміністрації – керівника робочої групи  Валерія Гуза, за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, складу робочої групи, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, представників житлово-комунальних підприємств району.
     В ході засідання було заслухано звіти членів робочої групи  про стан підготовки об’єктів соціально-культурного призначення, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період.
   Підсумовуючи засідання заступник директора начальника відділу економічної діяльності департаменту ЖКГ облдержадміністрації – керівника робочої групи  Валерій Гуз  висловив вдячність керівництву району та підкреслив що місцева влада зробила все що могла для того що б населення отримало якісні комунальні послуги.


В Сарнах відбувся благодійний турнір з міні-футболу

    14 вересня на стадіоні «Мрія» м.Сарни відбувся  IV благодійний турнір з міні-футболу з нагоди Дня фізичної культури і спорту, мета якого – збір коштів для лікування воїна антитерористичної операції Никоненка Артема Вікторовича, який при виконанні обов’язків військової служби отримав мінно – вибухову травму. Участь у змаганні взяли 4 команди а саме: учасників АТО, райдержадміністрації, національної поліції, та команда стадіону «Мрія».
  У відкриті турніру взяв участь голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук. У своєму вітальному слові Ярослав Володимирович підкреслив важливість проведення таких турнірів і звернув увагу учасників  на символізмі, що сьогодні зібралися представники різних органів влади що є важливим об’єднуючим фактором.
      Учасники змагань були нагороджені кубками та спільними почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.