Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 14, 2017

В райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії під керівництвом голови спостережної комісії - першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, за участю членів комісії,  представників Катеринівської виправної колонії. На комісії було розглянуто три  питання: про розгляд подань Державної установи «Катеринівська виправна колонія № 46» про можливість застосування амністії на підставі Закону України «Про амністію у 2016 році» від 22.12.2016 № 1810-VIII; щодо можливості застосування умовно-дострокового звільнення; щодо заміни невідбутої частини покарання більш м’яким покаранням у виді обмеження волі.
 
 


В районі відбулася спортивна спартакіада

    10 вересня 2017 року за сприянням відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” відбулася районна спартакіада серед сільських спортивних клубів та колективів фізичної культури з настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу та пляжного волейболу. В загальному в Спартакіаді взяли участь 8 команд.
      На початку змагань в.о. завідувача сектору молоді і спорту відділу освіти, молоді та спорту РДА В.Михайлицький привітав всіх учасників змагань з днем фізичної культури і спорту та побажав міцного здоров’я, миру, добра, наснаги та щоб і надалі займалися фізичною культурою і спортом пропагувавши здоровий спосіб життя.
   З пляжного волейболу змагання проходили по коловій системі. Лаври переможців дісталися молодіжному громадському фізкультурно-спортивному клубу «Сокіл» (педколедж) у складі Валерія Яковця та Савича Миколи, які набрали в підсумку 10 очок, срібні нагороди дісталися СК «Случ» с.Тинне (Сергій Слава та Євген Євтушенко), які також набрали 10 очок, але поступилися студентам з педколеджу в особистій грі 1-2. Третю сходинку посів СК «Спартак» с.Люхча (Сергій Шкодич та Трохим Кузнець) набравши 7 очок.


Олімпійський урок у м.Сарни

     Беручи початок в столиці України на день фізичної культури і спорту «Олімпійський урок» крокує всіма куточками нашої країни, і саме 13 вересня він завітав у м.Сарни. Уже традиційно на центральній площі міста відбувся олімпійський урок, що проводиться з метою виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

     Відкрила урок заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця.  Наступна частина дійства, напевно, була найцікавішою для учнів шкіл міста, які зібралися на захід.

     Почався урок з легкоатлетичної естафети, в якій взяли участь 8 навчальних закладів м.Сарни. Команда складалася з 8 осіб (4 юнаків та 4 дівчат), якій потрібно було подолати дистанцію понад 1000 м.

     Одночасно з естафетою хлопці й дівчата, які займаються у дитячо-юнацькій спортивній школі відділу освіти райдержадміністрації та комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос» демонстрували свої вміння у грі у футбол, волейбол, баскетбол. А ще силу та вправність показали борці вільного та греко-римського стилю, боксери та гирьовики. Під час показових виступів, хто зацікавився і має бажання стати таким же спортивним, тренери запропонували вливатися у їхні ряди.

     На останок були нагороджені команди легкоатлетичної естафети, найвправніше дистанцію подолав педагогічний коледж з результатом 2 хв. 50 с., другими стали учні Сарненської гімназії (3 хв. 07 с.), трійку призерів замкнула команда ВПУ №22 (3 хв. 09 с.).

     Насамкінець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця та міський голова Світлана Усик нагородили команди грамотами, медалями та перехідним кубком.  

До 75-річчя УПА на Сарненщині відкриють два пам’ятники повстанцям

      Один з них встановлять на місці криївки, де загинули повстанці, знищеної НКВС в 1952 році біля села Мельниця Сарненського району. Інший встановлять на місці, де восени 1942 року була відкрита перша школа вишколу для підготовки старшин ОУН «Холодний яр» неподалік села Тинне.
      Про це йшлося під час організаційного комітету із відзначення на Рівненщині 75-річчя УПА під керівництвом заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко. В роботі комітету взяв участь голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук. Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко розповіла, що 2017 рік на Рівненщині проголосили роком УПА, тому область має гідно вшанувати ветеранів-повстанців.