Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 4, 2017

4 серпня - День Національної поліції України

      Сьогодні  в актовій залі Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області, відбулися урочисті збори з нагоди Дня Національної поліції України, за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, працівників поліції, представників засобів масової інформації. В рамках заходу відбулося нагородження кращих працівників правоохоронних органів району спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міського голови. 


Шановні працівники поліції Сарненщини!

        Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України!

Поліцейські – основна ланка безпеки і порядку в Україні. Складно недооцінити значення і роль поліції у виконанні завдань із забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання громадського порядку та безпеки. Від ваших  кроків значною мірою залежить стан суспільства. В складних умовах, які переживає наша держава, ви  докладаєте максимальних зусиль для забезпечення миру та спокою наших громадян.
      Ви – безперечний доказ того, що в нашій країні відбуваються фундаментальні зміни. Формування Національної поліції є втіленням у життя однієї з наймасштабніших реформ у нашій державі. 
      Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства, Ви з честю виконаєте поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому районі.
      З нагоди вашого професійного свята бажаю міцного здоров’я, оптимізму та впевненості, щастя, благополуччя, наснаги і нових професійних звершень.

Ярослав Яковчук
голова райдержадміністрації.