Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 31, 2017

СЕТ-2017: іноземні кампанії представлять сучасні енергоощадні товари

    Близько 40 підприємств та організацій презентують своє енергоефективне обладнання та технології на ІІІ Міжнародній виставці енергоощадних технологій «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2017)». ЇЇ відкриття відбудеться вже через тиждень – 7 вересня о 09.30 у приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул. Д.Галицького, 27).Діятиме вона впродовж двох днів. Серед учасників – представництва в Україні закордонних фірм-виробників з Данії, Польщі та Литви. Вони будуть експонувати свої енергоощадні товари, а також новинки у сфері енергоефективності.
     Також взяти участь у виставці виявили бажання представники Інститутів газу та технічної теплофізики НАНУ. Вони презентують технології утилізації небезпечних товарів, а також сучасні рішення зі скорочення споживання природного газу. Тим часом науковці із національних університетів Києва та Харкова поділяться напрацюваннями у сфері енергоменеджменту та енергоаудиту. Виставка проходитиме у рамках Міжрегіонального інвестиційного Форуму з енергоефективності та енергозбереження. Друга частина Форуму – інформаційна, упродовж якої проходитимуть семінари, презентації та майстер-класи на різні теми з енергоефективності. Для участі у цих заходах запрошені керівники місцевих органів влади, представники міжнародних і громадських організацій та інші зацікавлені особи.Майже 7 тисяч адміністративних послуг надав ЦОП Сарненської ОДПІ протягом січня- липня 2017 року

       У Сарненській ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області (м.Сарни) функціонує Центр обслуговування платників (далі - ЦОП), у якому надаються адміністративні послуги, приймається звітність, здійснюється видача ключів електронного цифрового підпису,  приймається та реєструється вхідна кореспонденція, надаються усні консультації та ін.
      Протягом січня- липня 2017 року  до працівників ЦОПу Сарненської ОДПІ поступило 72210 звернень від фізичних та юридичних осіб. Фахівцями  ЦОПу надано 6893 адміністративних послуг. Найчастіше громадяни звертаються до Центру обслуговування платників з метою видачі їм реєстраційного номера облікової картки платника податків. Таку послугу протягом січня- липня 2017 року  отримали 4587 громадян. Також, значна кількість послуг стосується реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 590, реєстрації платника єдиного податку - 414, надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 613, реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 331.

                                                                               Сарненська ОДПІ