Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 3, 2017

Судова реформа

 


ПЛАН роботи Сарненської районної державної адміністрації на серпень 2017 року

  ПЛАН
роботи Сарненської районної державної адміністрації на серпень 2017 року
 
 
Зміст заходу

Обґрунтування необхідності

здійснення заходу
Термін виконання
Відповідальні за виконання
 

Засідання колегії районної державної адміністраціїОСББ-03.08.2017

 Інформація за I півріччя 2017

  ПОБУТ

Станом на 01.07.2017 на території району функціонує 137 об’єктів побутового обслуговування населення (в це число не входять заклади медичного спрямування), з них 31 об’єкт функціонує у сільській місцевості. Кількість зайнятих у сфері побутового обслуговування становить 445 осіб.

      Протягом звітного періоду на території району відкрито два заклади побутового обслуговування населення - автомийка в м.Сарни та швейна майстерня «Елегант» на території Тутовицької сільської ради.

Найбільш розгалуженою сфера побутового обслуговування населення є в м.Сарни – це 106 об`єктів, що становить 77,4% від загальної кількості побуту, що діє на території району. На території Степанської селищної ради функціонує 10 об`єктів побуту (8%), Клесівської об`єднаної громади – 5 об`єктів (3,6%), на території В.Вербчанської та Тутовицької сільської ради по три заклади побуту (по 2,2%), Ремчицької і Тинненської сільських радах по два об`єкта, та по одному закладу побуту налічується на території Стрільської, Вирівської, Немовицької, Зносицької, Любиковицької та Костянтинівської сільських рад. Наразі відсутні заклади побуту в семи місцевих радах – Кам`яне-Случанська, Коростська, Кузьмівська, Люхчанська, Кричильська, Селищенська та Чудельська сільські ради.

Впродовж першого півріччя 2017 року відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації проводилася  робота з головами місцевих рад по формуванню банку даних об`єктів господарювання сфери побутового обслуговування населення першої необхідності, в тих населених пунктах де відсутні заклади побутового обслуговування населення, розглядалися можливості їх запровадження, зокрема через сприяння районного центру зайнятості шляхом навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації.Звернення до жителів Сарненщини з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

  Шановні Сарненці!

       Незабаром ми разом з українцями всього світу будемо відзначати День незалежності України. Ми хочемо щоб участь у святкових заходах взяли участь якомога більша кількість людей, які відчули б себе  не лише учасниками свята, але і причетними до великої нації українців, які впродовж століть боролися і вибороли право на незалежність серед інших світових націй. Тому програму святкування вже обговорили з громадською радою при райдержадміністрації, на нараді з керівниками територіальних громад, почав працювати оргкомітет. Але ми розраховуємо і на ваші пропозиції і на вашу участь в якості організаторів  патріотичних ініціатив, спортивних, розважальних конкурсів, змагань, які можна подавати до оргкомітетів у виконкомах рад та райдержадміністрації. Розраховую і на те, що традиційно, жителі наших населених пунктів, керівники підприємств, установ та організацій проведуть заходи з благоустрою пам’ятників, пам’ятних місць, вулиць, громадських  та підвідомчих територій.

        Ми пам’ятаємо, що кожного року, в переддень Дня незалежності України, відзначається свято Державного Прапора України.

       Всіх, кому дорогі державні символи, закликаю вшанувати Держаний Прапор України шляхом участі в офіційних церемоніях його урочистого підняття 23 серпня, вивісити державні прапори на фасадах будинків та балконах.

       Адже у повазі до державних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляється наша громадянська свідомість, готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди.

       Будьмо гідними пам’яті українців, які своєю працею, своїм здоров’ям і життям створювали славу і велич Державного Прапора України.№ 283 від 17 липня 2017 року "Про затвердження складу робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

 17  липня   2017  року                                                                           № 283

 
 

Про затвердження складу робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку

 
 

Керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п. 5 Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. №646:

 

1.       Затвердити склад робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку згідно з додатку, що додається.

2.       Розпорядження голови районної державної адміністрації від   11 січня 2013 року № 12 визнати таким, що втратило чинність.

3.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Сарненської районної державної адміністрації Параницю Н.М.№ 281 від 17 липня 2017 року "Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у Сарненсько"

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

17 липня 2017 року                                                                                    № 281

 
 

Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у           2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів  щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у Сарненському районі

 

         Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 № 310-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» (далі субвенція):№ 310 від 31 липня 2017 року "Про внесення змін до штатних розписів закладів охорони здоров’я та розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.05.2017 №184 «Про внесення змін до штатних розписів закладів охорони здоров’я та розпоряд"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

31 липня 2017 року                                                                                   № 310

 

Про внесення змін  до штатних   розписів закладів охорони здоров’я та  розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.05.2017 №184  «Про внесення змін  до штатних розписів закладів охорони здоров’я та розпорядження голови районної     державної адміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров’я району, інформаційно-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я районної державної    адміністрації»№ 294 від 27 липня 2017 року "Про забезпечення лікувальних закладів району продуктами харчування"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 

    27 липня 2017 року                                                                  № 294                    

 
 

Про забезпечення лікувальних

закладів району продуктами харчування

 
 

         У зв’язку з недостатнім бюджетним фінансуванням та з метою забезпечення потреби лікувальних закладів району картоплею та овочами на 2017-2018 роки:

1. Рекомендувати сільським, селищним та міському головам організувати заготівлю картоплі та овочів від населення на допомогу лікувальним закладам  в населених пунктах району згідно додатку.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н. М.№ 293 від 25 липня 2017 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на серпень 2017 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

 25 липня 2017 року                                                                                 № 293

                                                                                        

Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на серпень 2017 року