Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 11, 2017

Відбудеться Третя Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)»

      Третя Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)» 07-08.09.2017 (за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», вул. Д. Галицького, буд. 27, м. Рівне).

                В рамках виставки відбудуться такі заходи:

                а) незалежне оцінювання учасниками виставки експонатів в трьох категоріях а саме:

                - «Краще оформлення виставкового стенду»;

                - «Корисність. Доступність. Актуальність»;

                - «Краща презентація «Якість обслуговування під час заходу»

з подальшим відзначенням грамотами та цінними подарунками;

                б) демонстрація «Visual real project» (за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів Виставки та Форуму).Дорогі ветеринарні працівники Сарненщини

 

      Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!
    Професія ветеринарного працівника має глибоке коріння. Вона виникла тоді, коли людина вперше приручила тварину. Ви фахівці однієї з найблагородніших і найпочесніших професій, адже недарма кажуть, що медичний лікар лікує людину, а ветеринарний – людство.
    Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного та рослинного походження. Про високу якість і професіоналізм виконання цих завдань засвідчує епізоотичне благополуччя району.
    Впевнений, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед вами завдання, дбати про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю Сарненчан.
       Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, добробуту та достатку. Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
      
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації
 
 
 
 


Шановні працівники будівельної галузі

          Щиро вітаю Вас із професійним святом!

      Це свято людей, самовіддана праця яких викликає всенародну вдячність. Ви представники мирної й творчої професії, яка завжди була й залишається однієї із самих шанованих і почесних. Будівельники – це творці, люди, які покликані приносити радість, щастя та задоволення оточуючим.
      День будівельника професійне свято не тільки будівельників, але й усіх хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці та населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурно витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір'ями.
      З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову нашого району, міста та країни від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, добробуту, реалізації всіх  проектів. Хай Ваші руки не знають втоми, серця наповнюються радістю й вдячністю людей за споруджені для них  затишні домівки й оновлені міста.

 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації
 

  Енергетичні «ноу-хау» презентують на ІІІ Міжнародній виставці «СЕТ»

     Енергоефективні ребуси та тренінги, проект «Бліц-Енерго-Інформ», енергоінвестиційні презентації. Такі заходи пройдуть під час Міжрегіонального інвестиційного Форуму з енергоефективності та енергозбереження. Усі вони спрямовані на інформаційне ознайомлення форумчан з енергоефективності та економного споживання енергетичних ресурсів.У рамках заходу також працюватиме ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2017)». Вона функціонуватиме 7-8 вересня у Рівному.Тут можна буде ознайомитися із новітніми системами обліку тепла, енергоефективними «ноу-хау» у приватних оселях, виробництві та бізнесі, альтернативними видами палива, відновлюваною енергетикою.«Виставка «СЕТ» відбуватиметься вже втретє в області. Приємно, що з кожним роком стає все більше охочих відвідати захід. Проте це не дивно, адже на виставці будь-хто може знайти щось задля економного споживання тепла», - розповідає ініціатор заходу голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.В райдержадміністрації відбувся семінар

     10 серпня в райдержадміністрації відбувся семінар-нарада з керівниками підприємств автомобільної галузі району за участі начальника відділу нагляду у промиловості Держпраці Управління Держпраці у Рівненській області Ігоря Онищука, в.о. начальника Управління Укртрансбезпеки у Рівненській області Анатолія Мандзія, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації Олени Сварицевич, керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна, заступника начальника сектору превенції Сарненського ВП ГУ національної поліції в Рівненській області Дмитра Заплатіна, фізичних осіб-підприємців, що надають послуги по перевезенню пасажирів.

     В ході семінару розглянули три питання, зокрема: травматизм в Рівненській області, зокрема в автодорожній галузі, обставини та причини, що призводять до травмування; забезпечення дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди (ДТП) в Рівненській області, причини та обставини; ліцензування умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом.

  Відбулася нарада по боротьбі зі злочинністю

     10 серпня  в райдержадміністрації відбулася  координаційна нарада керівників правоохоронних органів з питань протидії злочинності та корупції на території Сарненського району під головуванням заступника прокурора Рівненської області Олега Василіва.
     В роботі наради взяв участь керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах. В ході наради проведені підсумки роботи правоохоронних органів у I півріччі 2017 року, визначені головні напрямки роботи на майбутнє.