Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 1, 2017

Доступні ліки: з серпня перелік препаратів збільшується до 200

     З 1 серпня перелік ліків, які входять до програми «Доступні ліки», збільшиться на чверть і складе близько 200 препаратів.

     Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі.

Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою зможуть отримати їх безкоштовно або з незначною доплатою.

     До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробники країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. Нагадаємо, що раніше у програмі брали участь 157 препаратів.

     У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ типу, 4 – бронхіальну астму у порівнянні з попередніми місяцями.

     Реєстр зокрема включає інформацію про торгівельні назви препаратів, діючі речовини, форму випуску, дозування, виробника, роздрібну ціну за упаковку та суму доплати.Майже 6 тисяч адміністративних послуг надав ЦОП Сарненської ОДПІ протягом першого півріччя 2017 року

     Центр обслуговування платників (далі - ЦОП) Сарненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області (м. Сарни) створено 25 липня 2012 року з метою надання послуг і сервісів фізичним та юридичним особам, які звертаються за отриманням таких послуг.
     У ЦОПі надаються адміністративні послуги, приймається звітність, здійснюється видача ключів електронного цифрового підпису, приймається та реєструється вхідна кореспонденція, надаються усні консультації та ін.
     Протягом першого півріччя 2017 року  до працівників ЦОПу Сарненської ОДПІ поступило 61970 звернень від фізичних та юридичних осіб. Фахівцями  ЦОПу надано 5855 адміністративних послуг. Найчастіше громадяни звертаються до Центру обслуговування платників з метою видачі їм реєстраційного номера облікової картки платника податків. Таку послугу протягом першого півріччя 2017 року  отримали 3852 громадян. Також, значна кількість послуг стосується реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 478, реєстрації платника єдиного податку - 372, надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 569, реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 303.