Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 2017

Дата

Серпень 20th

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА ЧЕРВЕНЬ 2017 РОКУ

  Відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за виконанням документів органів влади вищого рівня, доручень та розпоряджень голови райдержадміністрації. Підготовлені необхідні інформації на вимогу облдержадміністрації. Зокрема, щомісячну інформацію щодо порядку проведення засідань колегій та основних районних заходів, щотижневу інформацію щодо системного моніторингу виконання плану основних заходів в райдержадміністрації.

Організовано проведення:

05, 12, 19, 26.06 – нарад  голови райдержадміністрації з керівниками районних установ, територіальних відділів органів виконавчої влади, структурних підрозділів райдержадміністрації  щодо життєзабезпечення району;

08.06 – виїзного засідання колегії райдержадміністрації  на підвідомчій території Сарненської міської ради.

08.06 – наради з керівниками територіальних громад району.

 Підготовлено проекти планів: основних районних заходів на липень 2017 року, роботи райдержадміністрації на липень 2017 року, підготовки засідань колегії райдержадміністрації у липні 2017 року,  проведення засідання колегії у червні 2017 року.

        Зроблено аналіз якості планування роботи, прийнятих рішень, складання протоколів виконкомів місцевих рад за травень 2017 року.

       Працівники відділу здійснювали аналіз, узагальнення та прогнозування розвитку ситуації в інформаційному просторі району.

З метою організаційного забезпечення та висвітлення у засобах масової інформації працівники відділу брали участь у нарадах, засіданнях комісій, круглих столах, що проводились в райдержадміністрації, а також  у підготовці та проведенні заходів,  що відбулися у червні, зокрема:ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА ІІ КВАРТАЛ 2017 РОКУ

 

На виконання плану роботи райдержадміністрації у ІІ кварталі 2017 року:

 

Відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за виконанням документів органів влади вищого рівня, доручень та розпоряджень голови райдержадміністрації. Підготовлені  необхідні інформації на вимогу облдержадміністрації. Зокрема, надано щомісячні дані щодо порядку проведення засідань колегій та основних районних заходів, щотижневу інформацію щодо системного моніторингу виконання плану основних заходів в райдержадміністрації.

Проаналізовано роботу виконавчих комітетів місцевих рад по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади у І кварталі 2017 року та проведено відповідне рейтингове оцінювання діяльності виконкомів місцевих рад, підсумки якого розглянуті на засіданні колегії райдержадміністрації.

Організовано проведення:

- щотижневих нарад керівників районних установ, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо життєзабезпечення  району;

 

27.04 та 08.06 – засідань колегій райдержадміністрації;

-  щомісячних нарад з керівниками територіальних громад району;

04.05 – установчих зборів громадської ради при райдержадміністрації;

Методичні рекомендації схвалені УНДІ ЦЗ 2017

  Методичні рекомендації розроблені з метою надання практичної допомоги центральним і місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання, у власності або користуванні яких є об’єкт (об’єкти) підвищеної небезпеки або потенційно небезпечний об’єкт (об’єкти) у питаннях, пов’язаних із створенням, поповненням, заміною, використанням матеріальних резервів. Методичні рекомендації розкривають принципи, за допомогою яких формуються номенклатури та обсяги матеріальних резервів, що можуть бути вчасно використані для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій усіх рівнів (крім державного).

Крім того, у методичних рекомендаціях приводяться форми номенклатури, графіків накопичення та інформаційних документів з питань матеріальних резервів.

Також у методичних рекомендаціях наведено переліки матеріальних цінностей, які доцільно буде використовувати під час проведення робіт із запобігання виникненню різного роду надзвичайних ситуацій та при проведенні аварійно-рятувальних робіт з ліквідації їх наслідків, роз’яснено умови для зберігання матеріальних цінностей резервів.

Методичні рекомендації розроблено під загальним керівництвом: заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Білошицького Р.М.Додатки до Методичних рекомендацій 2017 рік

  

Додаток 1
до Методичних рекомендацій
 

Рекомендований перелік матеріальних засобів для захисту населення в районах затоплення

 
№ з/п

Найменування матеріальних цінностей

Одиниця виміруДо уваги субєктів господарюванняАНАЛІТИЧНА ДОВІДКА по підсумках роботи галузей господарського комплексу району за перше півріччя 2017 року

   

АНАЛІТИЧНА    ДОВІДКА

по підсумках роботи галузей господарського комплексу   району за перше півріччя 2017 року

 

За січень-травень 2017 року обсяг реалізації промислової продукції (товарів, робіт, послуг) збільшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 65,0 відс. і становив 319,3 млн.грн. У структурі реалізованої продукції 64,9 відс. припадає на добувну промисловість і розроблення кар’єрів, 32.7 відс. на переробну промисловість.

Обсяг виробництва промислової продукції (за даними промислових підприємств) за перше півріччя 2017 року зріс на 44,2 відс. і становив 351,0 млн.грн.

Нарощування обсягів промислової продукції порівняно з першим півріччям 2016 року забезпечено в добувній галузі – на 63,8 відс, галузі машинобудування – на 28,9 відс., лісового господарства – на -29,5 відс.

В розрізі підприємств найбільші прирости виробництва продукції досягнуто на ТОВ ККНК «Технобуд»( +68,3 відс. ) , ТОВ «Технобуд» (+36,9 відс), ДП «Клесівське лісове господарство» ( +20,1 відс.), ТОВ «МСП Фаворит» (+99,2 відс), ТОВ «Завод металевих виробів» (+32,1 відс.).№ 337 від 17 серпня 2017 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29 червня 2016 року № 229 «Про районну комісію при райдержадміністрації з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним "

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
17  серпня 2017 року                                                                                                       № 337
 
Про внесення змін до розпорядження голови
райдержадміністрації від 29 червня 2016 року  

№ 229  «Про районну комісію при

райдержадміністрації з питань призначення
(відновлення) соціальних виплат внутрішньо
переміщеним особам»
 

У зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації, з метою ефективної роботи комісії при райдержадміністрації з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам:№ 321 від 08 серпня 2017 року "Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за січень – червень 2017 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
 
 08 серпня  2017 року                                                                                       321
        

Про  підсумки     роботи    галузей

господарського комплексу району

за     січень – червень    2017 року
 

Обсяг реалізації промислової продукції за січень-червень поточного року зріс на 57,4 відс до відповідного періоду минулого року і становив                    391,4 млн.грн.

За перше півріччя поточного року зросли обсяги виробництва промислової продукції в добувній галузі – на 63,8 відс, галузі машинобудування – на 28,9 відс., лісового господарства – на -29,5 відс.№ 326 від 11 серпня 2017 року "Про затвердження субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетамта іншоїсубвенції з обласного бюджету на 2017рік "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
11 серпня 2017 року                      № 326
 

Про затвердження субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетамта іншоїсубвенції з обласного бюджету на 2017рік