Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 31, 2017

Більше 73 тисяч мешканців Рівненщини вже отримали життєво необхідні ліки в рамках програми «Доступні ліки»

      Нагадаємо, з 1 квітня в області впроваджено урядову ініціативу, у рамках якої люди із  серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та цукровим діабетом II типу можуть отримати  препарати безкоштовно, або купити зі знижкою. Як розповіла заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, хворим лише потрібно звернутися до лікаря за рецептом та придбати медикаменти в аптеках, залучених до програми. А таких закладів в області достатньо. Кожна друга аптека Рівненщині бере участь у державній програмі «Доступні ліки». Якщо ж необхідного препарату в одній аптеці немає, то варто звернутися в іншу.

      На аптеці, яка бере участь в програмі «Доступні ліки» має бути спеціальна позначка. Урядова ініціатива «Доступні ліки» вже показала свою ефективність та набирає обертів. Найбільша кількість людей, які скористалися пільговими рецептами у Рівному, Сарненському, Березнівському та Здолбунівському районах. Активніше потрібно долучатися до державної програми в об’єднаних громадах. Найменша кількість людей, які отримали препарати безкоштовно, або зі знижкою, саме в ОТГ», - наголосила Світлана Богатирчук-Кривко.Під час колегії представили результати моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст Рівненщини за І півріччя 2017

      Так, лідерами за сукупністю тринадцяти показників визначено Радивилівську, Сарненську та Зарічненську райдержадміністрації.

.