Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 13, 2017

В райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулось засідання громадської ради при Сарненській райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, керівника апарату райдержадміністрації Василя Стельмаха та членів громадської ради.
     На порядку денному розглядалося два питання: про відзначення 26-ї річниці Дня Незалежності України в Сарненському районі та про наслідки розгляду звернення до міської ради щодо виділення земельних ділянок для воїнів АТО.  По першому питанню учасників зібрання ознайомив начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Едуард Раковець. Він  повідомив присутніх  про   урочистості, які чекають на мешканців району 23 серпня до Дня Державного прапора і 24 серпня до Дня Незалежності України. Зокрема відбудуться як спортивні так і розважальні заходи. По другому питанню доповідав  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, який ознайомив присутніх з відповіддю міського голови про виділення земельних ділянок воїнам АТО.ДОВІДКА про додержання норм чинного законодавства на території Тинненської сільськоїради та роботу виконавчого комітету Тинненської сільськоїради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

  ДОВІДКА

про додержання норм чинного законодавства на території Тинненської сільськоїради та роботу виконавчого комітету Тинненської сільськоїради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні"

 
 

30 червня  2017 року                                                                                      с. Тинне

 

         На виконання плану роботи Сарненської районної державної адміністрації на червень 2017 року комісія в складі працівників управлінь, служб, відділів районної державної адміністрації та керівників територіальних відділів органів виконавчої влади вивчила діяльність виконавчого комітету Тинненської сільськоїради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

 

Виконкомом сільської ради  проводиться належна робота у сфері забезпечення законності та правопорядку, в галузі культури, фізкультури і спорту.ДОВІДКА про додержання норм чинного законодавства на території Сарненської міської ради та роботу виконавчого комітету Сарненської міської ради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

  ДОВІДКА

про додержання норм чинного законодавства на території Сарненської міської ради та роботу виконавчого комітету Сарненської міської ради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні"

 
 

01червня  2017 року                                                                                      м. Сарни

 

         На виконання плану роботи Сарненської районної державної адміністрації на 2017 рік комісія в складі працівників управлінь, служб, відділів районної державної адміністрації та керівників територіальних відділів органів виконавчої влади вивчила діяльність виконавчого комітету Сарненської міської ради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".ДОВІДКА про додержання норм чинного законодавства на території Зносицької сільської ради та роботу виконавчого комітету Зносицької сільської ради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

  Виконкомом сільської ради  проводиться належна робота у  сфері соціально-правового захисту дітей та профілактики правопорушень і злочинів у дитячому середовищі.

 Робота виконавчого комітету Зносицької сільської ради здійснюється відповідно до затвердженого Регламенту (рішення виконкому сільської ради  від 18.11.2015 № 1).     Щомісячно проводяться засідання виконавчого комітету сільської ради. Усього впродовж 2016 року  проведено 12 засідань виконкому та розглянуто 46  питань (із них 38 питань –  щодо виконання делегованих повноважень). За 5 місяців 2017 року було проведено 5 засідань виконкому на яких розглянуто 17 питань.  По кожному питанню прийняте виконкомом відповідне рішення. Крім того, різноманітні поточні питання вирішувались на щотижневих нарадах з керівниками установ,  підприємств та організацій, розташованих на території ради та на нарадах з працівниками апарату сільської ради.

 Згідно п. 3.2 Регламенту роботи Зносицької сільської ради  практична діяльність виконкому організовується, виходячи із затверджених сільського бюджету, планів і програм економічного і соціального розвитку, оперативних планів роботи з урахуванням поточного моменту і ситуації.

Згідно п. 3.3  Регламенту роботи Зносицької сільської ради перспективний план роботи виконавчого комітету складається на рік, розглядається і затверджується на засіданні виконкому.   Однак, фактично виконкомом розробляються і затверджуються перспективні плани на півріччя.  Так, перспективний план роботи на І півріччя 2017 року затверджений рішенням виконкому № 46 від 21.12.2016. Звітування про виконання планів роботи виконкому не практикується.Звернення громадян до Сарненської РДА, що надійшли на гарячу “урядову” лінію за 2017 рік

  

Рада/ питання

Регіональна політика

Транспорт та звязок

Соціальний захист

Праця та зарплата

ЖКГ

Аграрна політика

Забезпечення законності правопорядку

Житлова політика

Освіта та наука

Охорона здоров’яАналіз звернень громадян, які надійшли на розгляд Сарненської райдержадміністрації за 2017 рік за джерелами надходження

  

Назва ради
Письмові
Телефонні лінії
Усні звернення
Разом
На 1 тис . населення
Загальна кількість
 
Через органи влади вищого рівня
Урядова гаряча лінія
Гаряча лінія голови ОДА
 
 
 
Сарненська міська
478


Облік запитів на публічну інформацію, що надійшли в Сарненську райдержадміністрацію за І півріччя 2017 року

 

Кіль-кість

Всь-ого

Фізичні особи12.07.2017 - Зміни у податковому законодавстві обговорили на семінарі у Сарненській ОДПІ

В актовому залі Сарненської ОДПІ нещодавно відбувся семінар за участю фахівців відділу організації роботи ГУ ДФС у Рівненській області та філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Рівненській області.
Відкрила семінар перший заступник начальника - начальник відділу обслуговування платників Сарненської ОДПІ Жанна Федорова. Вона подякувала платникам за своєчасну та повну сплату податків, що є основою наповнення бюджету, привітала з наступаючим професійним святом – Днем бухгалтера України та побажала миру, злагоди, добра і цінування зі сторони керівництва нелегкої праці бухгалтера.
Тетяна Вакольчук, головний державний інспектор відділу організації роботи ГУ ДФС у Рівненській області, під час семінару роз’яснювала платникам податків норми чинного податкового законодавства з врахуванням змін, а саме: щодо порядку подання звітності та сплати податку на прибуток та податку на додану вартість; про Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН; щодо справляння податку на доходи фізичних осіб та військового збору, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; про зміни до декларації з акцизного податку та акцизної накладної; про податкові соціальні пільги та податкові знижки, особливості оподаткування спадщини у 2017 році; про застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання, які здійснюють продаж побутової техніки; про подання звітності через Електронний кабінет платника податків; зміни до порядку надання індивідуальних податкових консультацій та ін.
Надія Гелешко, провідний фахівець філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Рівненській області, акцентувала увагу присутніх на оплаті праці та трудових відносинах.
Всім учасникам семінару були надані конкретні відповіді на питання, які їх цікавили.