Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 13, 2017

В райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулось засідання громадської ради при Сарненській райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, керівника апарату райдержадміністрації Василя Стельмаха та членів громадської ради.
     На порядку денному розглядалося два питання: про відзначення 26-ї річниці Дня Незалежності України в Сарненському районі та про наслідки розгляду звернення до міської ради щодо виділення земельних ділянок для воїнів АТО.  По першому питанню учасників зібрання ознайомив начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Едуард Раковець. Він  повідомив присутніх  про   урочистості, які чекають на мешканців району 23 серпня до Дня Державного прапора і 24 серпня до Дня Незалежності України. Зокрема відбудуться як спортивні так і розважальні заходи. По другому питанню доповідав  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, який ознайомив присутніх з відповіддю міського голови про виділення земельних ділянок воїнам АТО.ДОВІДКА про додержання норм чинного законодавства на території Тинненської сільськоїради та роботу виконавчого комітету Тинненської сільськоїради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

  ДОВІДКА

про додержання норм чинного законодавства на території Тинненської сільськоїради та роботу виконавчого комітету Тинненської сільськоїради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні"

 
 

30 червня  2017 року                                                                                      с. Тинне

 

         На виконання плану роботи Сарненської районної державної адміністрації на червень 2017 року комісія в складі працівників управлінь, служб, відділів районної державної адміністрації та керівників територіальних відділів органів виконавчої влади вивчила діяльність виконавчого комітету Тинненської сільськоїради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

 

Виконкомом сільської ради  проводиться належна робота у сфері забезпечення законності та правопорядку, в галузі культури, фізкультури і спорту.ДОВІДКА про додержання норм чинного законодавства на території Сарненської міської ради та роботу виконавчого комітету Сарненської міської ради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

  ДОВІДКА

про додержання норм чинного законодавства на території Сарненської міської ради та роботу виконавчого комітету Сарненської міської ради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні"

 
 

01червня  2017 року                                                                                      м. Сарни

 

         На виконання плану роботи Сарненської районної державної адміністрації на 2017 рік комісія в складі працівників управлінь, служб, відділів районної державної адміністрації та керівників територіальних відділів органів виконавчої влади вивчила діяльність виконавчого комітету Сарненської міської ради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".ДОВІДКА про додержання норм чинного законодавства на території Зносицької сільської ради та роботу виконавчого комітету Зносицької сільської ради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

  Виконкомом сільської ради  проводиться належна робота у  сфері соціально-правового захисту дітей та профілактики правопорушень і злочинів у дитячому середовищі.

 Робота виконавчого комітету Зносицької сільської ради здійснюється відповідно до затвердженого Регламенту (рішення виконкому сільської ради  від 18.11.2015 № 1).     Щомісячно проводяться засідання виконавчого комітету сільської ради. Усього впродовж 2016 року  проведено 12 засідань виконкому та розглянуто 46  питань (із них 38 питань –  щодо виконання делегованих повноважень). За 5 місяців 2017 року було проведено 5 засідань виконкому на яких розглянуто 17 питань.  По кожному питанню прийняте виконкомом відповідне рішення. Крім того, різноманітні поточні питання вирішувались на щотижневих нарадах з керівниками установ,  підприємств та організацій, розташованих на території ради та на нарадах з працівниками апарату сільської ради.

 Згідно п. 3.2 Регламенту роботи Зносицької сільської ради  практична діяльність виконкому організовується, виходячи із затверджених сільського бюджету, планів і програм економічного і соціального розвитку, оперативних планів роботи з урахуванням поточного моменту і ситуації.

Згідно п. 3.3  Регламенту роботи Зносицької сільської ради перспективний план роботи виконавчого комітету складається на рік, розглядається і затверджується на засіданні виконкому.   Однак, фактично виконкомом розробляються і затверджуються перспективні плани на півріччя.  Так, перспективний план роботи на І півріччя 2017 року затверджений рішенням виконкому № 46 від 21.12.2016. Звітування про виконання планів роботи виконкому не практикується.Облік запитів на публічну інформацію, що надійшли в Сарненську райдержадміністрацію за І півріччя 2017 року

 

Кіль-кість

Всь-ого

Фізичні особи12.07.2017 - Зміни у податковому законодавстві обговорили на семінарі у Сарненській ОДПІ

В актовому залі Сарненської ОДПІ нещодавно відбувся семінар за участю фахівців відділу організації роботи ГУ ДФС у Рівненській області та філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Рівненській області.
Відкрила семінар перший заступник начальника - начальник відділу обслуговування платників Сарненської ОДПІ Жанна Федорова. Вона подякувала платникам за своєчасну та повну сплату податків, що є основою наповнення бюджету, привітала з наступаючим професійним святом – Днем бухгалтера України та побажала миру, злагоди, добра і цінування зі сторони керівництва нелегкої праці бухгалтера.
Тетяна Вакольчук, головний державний інспектор відділу організації роботи ГУ ДФС у Рівненській області, під час семінару роз’яснювала платникам податків норми чинного податкового законодавства з врахуванням змін, а саме: щодо порядку подання звітності та сплати податку на прибуток та податку на додану вартість; про Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН; щодо справляння податку на доходи фізичних осіб та військового збору, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; про зміни до декларації з акцизного податку та акцизної накладної; про податкові соціальні пільги та податкові знижки, особливості оподаткування спадщини у 2017 році; про застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання, які здійснюють продаж побутової техніки; про подання звітності через Електронний кабінет платника податків; зміни до порядку надання індивідуальних податкових консультацій та ін.
Надія Гелешко, провідний фахівець філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Рівненській області, акцентувала увагу присутніх на оплаті праці та трудових відносинах.
Всім учасникам семінару були надані конкретні відповіді на питання, які їх цікавили.12.07.2017 - Сплачено до бюджету платниками Сарненщини

Платниками Сарненщини протягом першого півріччя 2017 року до зведеного бюджету сплачено 178,1 млн.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 41,2 млн.грн. до відповідного періоду минулого року. До державного бюджету надійшло 69,7 млн.грн. платежів, що більше на 16,3 млн.грн. та до місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 108,4 млн.грн., що більше на 25,0 млн.грн. до рівня першого півріччя 2016 року. Єдиного соціального внеску сплачено до бюджету 115,3 млн.грн., що більше на 47,5 млн.грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
«Досягти таких результатів вдалося завдяки співпраці платників податків, податківців та органів місцевого самоврядування»: - зазначила начальник Cарненської ОДПІ Наталія Зашко.Рішення № 485 від 26 травня 2017 року "Про місцеві податки і збори"

  Р І Ш Е Н Н Я
 
від 26 травня 2017 року                                                            № 485
 

Про місцеві податки і збори

 

      Керуючись ст.26 п.24 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Ремчицька сільська рада

 

1.Рішення Ремчицької сільської ради № 374 від 03.02.2017 року “Про внесення змін до рішення сільської ради від 01.02.2016 № 72 “Про внесення змін до рішення сільської ради від 19.06.2015 № 1167 “Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на

території Ремчицької сільської ради” залишити без змін.

2.Рішення Ремчицької сільської ради № 375 від 03.02.2017 року “Про встановлення плати за землю на території Ремчицької сільської ради” залишити без змін.

3.Рішення Ремчицької сільської ради № 376 від 03.02.2017 року “Про внесення змін до рішення сільської ради від 01.02.2016 № 75 “Про внесення змін до рішення сільської ради від 19.06.2015 № 1170 “Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку)” залишити без змін.

4.Рішення Ремчицької сільської ради № 377 від 03.02.2017 року “Про встановлення ставок єдиного податку” залишити без змін.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціального забезпечення населення.07.07.2017 - VI Регіональний відкритий етно-тур-фест «Бурштиновий шлях»

  VI Регіональний відкритий етно-тур-фест «Бурштиновий шлях» в рамках проекту «Поліський трамвай» запросив до себе на гостину у купальські дні народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Червона калина» село Зносичі (керівник Валентина Никончук) з театралізованим купальським дійством «На Івана нічка мала» та народне аматорське вокальне тріо комунального закладу «Сарненський районний будинок культури» «Червона бинда» у складі Любові Сороки, Яни Куришко-Шаргар та Сергія Гаврилюка.

Цьогоріч родзинкою фестивалю стало відкриття туристично-інформаційного офіс-музею «Бурштиновий шлях». Для туристів - знахідка, адже корисну інформацію про Полісся можна отримати трьома мовами-українською, польською та англійською.

Гості свята взяли участь у традиційних майстер-класах народних ремесел, туристично-спортивних акціях, насолодилися виступами етнографічних, фольклорних та естрадних колективів області. Відвідали фестиваль із своїми роботами і народні майстрині районного об’єднання майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Самоцвіти Сарненщини» - Надія Ліневич (вишиті рушники) та Тетяна Галах (вироби з соломки). Всі охочі мали можливість помилуватися поліськими краєвидами, долучившись до екзотичної мандрівки поїздом-«кукушкою» та відвідати музей найдавнішої вузькоколійки «Зарічне-Антонівка».Урядова програма «Доступні ліки» станом на 03.07.2017

  На виконання розпорядження  голови Сарненської районної державної адміністрації від 07.04.2017 №133 «Про забезпечення доступності лікарських засобів у Сарненському районі» згідно пункту 4 відділом охорони здоров’я укладені договори з аптечними установами про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується. Станом на 03.07.2017 договори укладені  із 4 суб’єктами господарювання: ТДВ «Рівнефармація», ТзОВ «Фармастор», ПАТ «Сарнифармація», ТОВ «Тетрамед».

За червень 2017 року відшкодовано відповідно до 30 звітів аптечних закладів за 2349 рецептами на суму 82 962,31 грн. З початку реалізації Програми 74 звіти на суму 221918,47  грн. за  6444 рецептами. З них: ТДВ «Рівнефармація» - 2059 рецептів на 73098,86 грн.; ТзОВ «Фармастор» - 29 рецептів на 833,42 грн.; ПАТ «Сарнифармація» - 4162 рецепти на 140519,50 грн.; ТОВ «Тетрамед» - 194 рецепти на 7466,69 грн.