Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 27, 2017

28 червня виповнюється 100 років Генеральному Секретаріату– першому уряду України

     28 червня виповнюється 100 років, як у 1917-му Центральна Рада створила свій виконавчий орган – Генеральний Секретаріат – перший уряд України. На нього покладалося втілення у життя головного постулату Першого універсалу, ухваленого кількома днями раніше: «Однині самі будемо творити наше життя». До його компетенції передавалися справи внутрішні, фінансові, продовольчі, земельні, хліборобські, міжнаціональні та інші в межах України.

     Для того, щоб не псувати й без того складні стосунки з російським Тимчасовим урядом, а також через відсутність консенсусу між членами Центральної Ради, вирішили не вживати слово «уряд» чи «міністри», натомість – «Генеральні секретарі».
     До першого складу Генерального Секретаріату увійшли 8 Генеральних секретарів та Генеральний писар. Головою, а водночас Генеральним секретарем внутрішніх справ був обраний відомий політичний діяч і письменник Володимир Винниченко.



Шановні краяни!

      Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України!
     28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
     Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі  й гідності, недоторканності та безпеки. Але успіх в усіх наших справах прийде лише тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави, з європейськими цінностями.
     Впевнений, що наша спільна багатогранна діяльність, заснована на положеннях Конституції і щоденній кропіткій праці, дозволить нам зробити чимало масштабних перетворень у районі.
     Бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров'я, взаєморозуміння, віри і сили духу задля здійснення нових звершень в ім'я Сарненщини, на благо України! Нехай це свято надає усім нам сил і впевненості в завтрашньому дні, а у ваших родинах панують мир, злагода  і достаток!

                                                                                                                                                                                                                                                   Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації.



28 червня – День Конституції України

     Напередодні Дня Конституції України в м. Сарни відбулось покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку. В заході взяли участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, керівник апарату РДА Василь Стельмах, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість та представники ЗМІ.



В райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії

         Сьогодні  відбулося засідання спостережної комісії  Сарненської районної державної адміністрації  під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації  Івана  Назарця.
     Заслухавши інформацію начальника відділу по контролю за виконанням судових рішень Катеринівської виправної колонії (№46) – Еуарда Кіркова про розгляд матеріалів Катеринівської виправної колонії (№46) щодо умовно-дострокового звільнення засуджених та  про розгляд матеріалів Катеринівської виправної колонії (№46) щодо заміни невідбутої частини покарання більш м’яким покаранням у виді обмеження волі, члени комісії погодили подання щодо умовно-дострокового звільнення 10 засуджених та 2 особам погодили заміну невідбутої частини покарання більш м’яким покаранням у виді обмеження волі засуджених.