Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 5, 2017

Президент вимагає призупинити рішення щодо абонплати на газ

     «Без діалогу з людьми такі рішення не приймаються», - прокоментував рішення про запровадження абонплати на газ Президент Петро Порошенко.

     «Дія зазначеної постанови має бути призупинена! Звертаюся до Уряду та НКРЕКП знайти узгоджене рішення, яке б передбачало непідвищення тарифів та розповсюдження субсидій на всі види платежів для всіх, хто цього потребує», -  зазначив Глава держави.

     У свою чергу, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до керівника НКРЕКП з проханням переглянути зазначене рішення.

Відповідне звернення Глава Уряду підписав і направив керівництву НКРЕКП.

     «Прошу переглянути рішення НКРЕКП з метою недопущення зростання сумарної вартості газу для окремих категорій споживачів. Про вжиті заходи прошу проінформувати Кабінет Міністрів», - йдеться у зверненні Глави Уряду.

  Володимир Гройсман нагадав, що згідно з аналізом, проведеним фахівцями, рішення про введення абонплати може обернутися зростанням платежів за газ для різних категорій споживачів  від 1,3 до 3 разів, що є неприпустимим, оскільки стосуватиметься декількох мільйонів домогосподарств.№ 126 від 04 квітня 2017 року "Про закінчення опалювального сезону"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
 
 
04 квітня 2017 року                                                                                       № 126
 
 
Про закінчення опалювального
сезону
 
 
 

На підставі статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами), пунктом 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за №197/13464 та у зв’язку із сприятливими погодними умовами:

1. Рекомендувати виконкомам місцевих рад, комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради, структурним підрозділам райдержадміністрації, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності та населенню закінчити опалювальний сезон 05 квітня 2017 року.Квітень