Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 3, 2017

Оголошення

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2017 рік

 

     Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (із внесеними змінами) оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).
     Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені об’єднаними територіальними громадами, сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.ПОЛОЖЕННЯ про відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської районної державної адміністрації

ПОЛОЖЕННЯ
про відділ містобудування, архітектури
та інфраструктури
Сарненської районної державної адміністрації
 
 
 
1. Відділ містобудування, архітектури та інфраструктури районної державної адміністрації (далі - відділ) утворюється головою райдержадміністрації, входить до її складу і в межах території району забезпечує виконання покладених на відділ завдань.
 
2. Відділ підпорядкований голові райдержадміністрації, а також підзвітний і підконтрольний Департаменту з питань будівництва та  архітектури обласної державної адміністрації.
 
3. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами  України,  актами  Президента України, Кабінету Міністрів України,  наказами    Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, розпорядженнями  та дорученнями голови  районної державної адміністрації, а також цим Положенням.
 
4. Відділ не має статусу юридичної особи публічного права.
 
5. Основним завданням відділу є забезпечення реалізації державної  політики у сфері містобудування, архітектури, будівництва та інфраструктури на території району.
 
6. Відділ відповідно до визначених галузевих повноважень виконує такі завдання:


Відділ з питань державної реєстрації Сарненської районної державної адміністрації

 
 
ПОЛОЖЕННЯ
про відділ з питань державної реєстрації
Сарненської районної державної адміністрації
 
І. Загальні положення

1. Відділ з питань державної реєстрації Сарненської районної державної адміністрації (далі - відділ) утворюється головою Сарненської райдержадміністрації і є її структурним підрозділом.

 

2. Відділ підпорядковується голові, заступнику голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень та  керівнику апарату райдержадміністрації.

 

3. Метою діяльності відділу є забезпечення виконання повноважень райдержадміністрації у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

4. У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, Кодексом законів про працю України, Законом України "Про державну службу" та іншими законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації та райдержадміністрації, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, речових прав та їх обтяжень.Відділ агропромислового розвитку Сарненської районної державної адміністрації

 
 
 
 
Положення
про відділ агропромислового розвитку

Сарненської районної державної адміністрації

(нова редакція)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
м. Сарни-2018

1. Відділ агропромислового розвитку Сарненської районної державної адміністрації (далі - відділ) утворюється головою Сарненської райдержадміністрації, входить до її складу і в межах Сарненського району забезпечує виконання покладених на нього завдань.

2. Відділ підпорядкований голові Сарненської райдержадміністрації, а також підзвітний і підконтрольний департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації та органам виконавчої влади вищого рівня.

3. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голови Сарненської райдержадміністрації, а також цим Положенням.

4.  Відділ має статус юридичної особи публічного права.

5. Основними завданнями відділу є:

1) участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та гарантування продовольчої безпеки держави;ОСББ району 01.04.2017

 

Інформаційно-статистична таблиця

щодо створення об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків

станом на 01.04.2017 у Сарненському районі

 
№ п/п
Населений пункт, адреса
Назва

об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

Кількість будинків, що входять до ОСББ

Рік створення (державної реєстрації) ОСББ

1
м.Сарни, вул.Грушевського, 2
ОСББ «Добробут-Сарни»
1
2007
2

смт.Клесів, вул.Центральна, 120аЖитлово-комунальні підприємства району (01.04.2017)

Житлово-комунальні підприємства Сарненського району

 
Сфера діяльності
Назва підприємства
Керівник
Адреса
Телефон для довідок

Утримання будинків та прибудинкових територій

КП «Житлосервіс» Сарненської міської ради

Місько Олександр Олександрович

м.Сарни, вул.Куликова, 7а
3-40-72
Поводження з ТПВ та ін.
КП «Трудівник»
Сарненської міської ради

Пограничний Леонід МиколайовичТарифи на житлово-комунальні послуги по Сарненському району станом на 01.02.2018

 

Назва підприємства

Вид діяльності (тепло- водопостачання та водовідведення, утримання будинків, вивезення ТПВ)

Орган місцевого самоврядув., якийвстановив тариф

№ і дата рішення про встановлення тарифівІнформація щодо дослідження якості питної води, яка надходить споживачам 2016 рік

СТАН

питної води централізованих систем водопостачання

Сарненська дільниця ВП «Рівненська дистанція водопостачання» ДТГО «ЛЗ»

Місце відбору проби ст.Сарни, водонапірна башта

Дата відбору проби 04 березня 2016 року

Показники
Одиниці виміру
Значення за результатом виміру
Відхилення
1. Мікробіологічні показники

Число мікроорганізмів в 1 см3 води

КУО/см3
 
 

Загальні колі формиІнформація щодо дослідження якості питної води, яка надходить споживачам 2015 рік

СТАН

питної води централізованих систем водопостачання

Сарненська дільниця ВП «Рівненська дистанція водопостачання» ДТГО «ЛЗ»

Місце відбору проби ст.Сарни, водонапірна башта

Дата відбору проби 18 травня 2015 року

Показники
Одиниці виміру
Значення за результатом виміру
Відхилення
1. Мікробіологічні показники

Число мікроорганізмів в 1 см3 води

КУО/см3
 
 

Загальні колі формиІнформація щодо дослідження якості питної води, яка надходить споживачам

Інформація

щодо дослідження якості питної води, яка надходить споживачам

 

Відповідно до  Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», доручення Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 №25780/2/1-13 щодо Плану підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25.04.2013 «Про стан виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27.02.2009 «Про стан безпеки водних ресурсів держави та забезпечення населення якісною питною водою в населених пунктах України», уведеного в дію Указом Президента України від 25.06.2013 №350  щодо забезпечення інформування населення про якість питної води, яка надходить споживачам Сарненською райдержадміністрацією узагальнені протоколи дослідження питної води та результати мікробіологічного дослідження води суб’єктів господарювання, що надають послуги з централізованого водопостачання в районі. Інформація наведена у формі таблиці:

 
№ з/п
Назва населеного пункту

Назва суб’єкта господарювання по наданню послуг з централізованого водопостачання

Найменування закладу, що проводив дослідження питної води