Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 24, 2017Ярослав Яковчук взяв участь у пленарному засіданні позачергової п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

     21 квітня в сесійній залі районної ради відбулося пленарне засідання позачергової п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.
     В ході засідання сесії були прийняті рішення з 35 питань порядку денного (5 основних та 30 додаткових). Були присутні 22 депутати районної ради.
     Зокрема, розглядалися питання: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок мешканців сільських рад Сарненського району; про оголошення «сезону тиші» в період масового розмноження та вирощування потомства диких тварин на території Сарненського району.
     Депутати прийняли рішення щодо схвалення окремих галузевих програм та заслухали звіти про виконання уже діючих.
     В кінці засідання представники батьківського та учнівського колективів Сарненського районного ліцею "Лідер", що є учасниками спільного проекту МОН України та королівства Нідерландів «Демократична школа», презентували присутнім проект створення кабінету «Експериментаніум». Проект створений для вивчення законів науки та явищ навколишнього світу, який дає можливість розвивати обидві півкулі головного мозку.До уваги жителів Сарненщини!

     26 квітня 2017 року об 11.00 год. біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи» відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 31-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.
     Після мітингу о 11.30 год. в приміщенні міського будинку культури «Залізничник» відбудеться зустріч голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.