Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 21, 2017

Звернення громадян

 Місце, де надаються запитувачам форми і бланки установи знаходиться на другому поверсі райдержадміністрації ( загальний відділ апарату райдержадміністрації - вул..Демократична, 51 м.Сарни)


№ 141 від 18 квітня 2017 року "Про спостережну комісію райдержадміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

18 квітня 2017 року                                                                                    № 141

 
 

Про спостережну комісію    

райдержадміністрації
 
 

         З метою виконання завдань, покладених на спостережні комісії  згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року №429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (із змінами), керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

         1. Утворити спостережну комісію Сарненської районної державної адміністрації строком на три роки та затвердити її склад згідно з додатком.№ 140 від 13 квітня 2017 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 
 

13 квітня 2017  року                                                                                   140

 
Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації
 

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за особистий внесок у розвиток освіти, навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 50-річчя Сарненської гімназії:№ 139 від 10 квітня 2016 року "Про затвердження Положення про преміювання працівників, які виконують функції з обслуговування та інших працівників апарату та структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

10 квітня 2016 року                                                                              № 139№ 138 від 10 квітня 2017 року "Про затвердження Положення про преміювання державних службовців Сарненської районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
10 квітня 2017 року                                                                             № 138
 

 

 

Про затвердження Положення про преміювання державних службовців Сарненської районної державної адміністрації

 


Відбулося свято «Диво писанка»

     Нещодавно у міському сквері «Залізничник» відбулося загальноміське свято «Диво писанка», під час якого усім присутнім було представлено святковий концерт, алею майстер-класів, виставку Великодніх писанок, смаколиків, сувенірів та  розважально-ігрову програму для дітей.

     Працівники та вихованці дитячих садків, навчальних закладів, клубів, недільних шкіл релігійних громад міста представили Пасхальні композиції, які виготовили власноруч. Придбати смаколики та вироби хенд-мейду можна було за символічну ціну.

     Також під час свята діти мали змогу власноруч виготовити сувеніри на згадку про свято, взявши участь у майстер-класах «Великодня дряпанка» та «Створи власну іграшку».

     На святі «Диво писанка» були присутні заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, міський голова Світлана Усик, представники духовенства, жителі та гості міста, представники ЗМІ.

     Наталія Миколаївна звернулась до усіх присутніх із щирими привітаннями зі святом Світлого Христового Воскресіння, зазначивши, що Великдень для кожного з нас є символом оновлення та надії на краще майбутнє. «У часи нелегких випробувань і труднощів для України Христове Воскресіння єднає нас вірою в перемогу  істини й справедливості та щирою молитвою за мир на нашій землі», - наголосила Наталія Параниця.

     Заступник голови райдержадміністрації побажала, щоб це величне свято наповнило людські серця світлими почуттями надії і любові, дарувало усім щастя та добро. 

     Традиційно, під час святкового заходу було проведено благодійну акцію, мета якої – формування великодніх  кошиків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.