Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 20, 2017Замість 8 березня – День боротьби за права жінок. Новий текст законопроекту про державні свята

Український  інститут національної пам’яті підготував нову редакцію законопроекту про свята

     Завершилося громадське обговорення проекту Закону України «Про державні та інші свята, пам’ятні дати і скорботні дні», ініційованого Українським інститутом національної пам’яті.
     Інститут пропонує впорядкувати календар державних свят і пам'ятних днів, відповідні пропозиції будуть подані на розгляд Верховної Ради України.
     Як відомо, чинний календар містить як українські свята, так і залишки радянської пропагандистської традиції, що утримує країну в минулому і використовується в гібридній війні проти України.
     Протягом місяця надійшло 672 звернення від громадян України, громадських об’єднань, партійних та профспілкових організацій, державних установ.У Сарнах представили новопризначеного прокурора району

    Сьогодні за участю голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик в райдержадміністрації було офіційно представлено нового прокурора району Ярослава Баглєя.  Нового керівника місцевої прокуратури представив заступник прокурора Рівненської області Мирослав Пацкан.

   Голова райдержадміністрації побажав новому очільнику прокуратури Сарненщини плідних звершень у справі утвердження законності в регіоні, а також подальшої тісної співпраці між усіма гілками влади та висловив впевненість, що цілеспрямованість та професіоналізм Ярослава Баглєя  дозволять йому гідно виконувати свої обов’язки.

     Із призначенням нового керівника прокуратури району привітали також голова районної ради Руслан Серпенінов та міський голова Світлана Усик.