Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 18, 2017

Розпорядження голови адміністрації06.04.2017 - Щодо встановлення з 01 березня 2017 року розміру допомоги на поховання в сумі 4100,00 гривень.

Повідомляємо, що відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України від 08 лютого 2017 року №17 "Про встановлення розміру допомоги на поховання", з 01 березня 2017 року розмір допомоги на поховання становить 4100,00 гривень.14.04.2017 - Сплачено до бюджету платниками Сарненщини

    

Сплачено до бюджету платниками Сарненщини

    Платниками Сарненщини протягом I кварталу 2017 року до Зведеного бюджету сплачено 85,9 млн.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 21,6 млн.грн. до відповідного періоду минулого року. До Державного бюджету надійшло 33,9 млн.грн. платежів, що більше на 8,2 млн.грн. та до місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 52,0 млн.грн., що більше на 13,4 млн.грн.  до рівня I кварталу 2016 року. Єдиного соціального внеску сплачено до бюджету 52,4 млн.грн., що більше на 20,2 млн.грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«Досягти таких результатів вдалося завдяки співпраці платників податків, податківців та органів місцевого самоврядування»: - зазначила начальник Cарненської ОДПІ Наталія Зашко.

                                                                               Сарненська ОДПІ

  31.03.2017 - Для отримання бюджетної дотації сільгосптоваровиробникам необхідно подати до 01 квітня заяву до органів ДФС

   

Для отримання бюджетної дотації сільгосптоваровиробникам необхідно подати до 01 квітня заяву до органів ДФС

На виконання статті 161 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» органами ДФС здійснюється внесення сільськогосподарських товаровиробників до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

Для внесення до Реєстру сільськогосподарський товаровиробник подає заяву про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру (форма № 1-РОБД).

Заява може бути подана у паперовому вигляді до податкової інспекції за основним місцем обліку або засобами електронного зв’язку в електронній формі (через Електронний кабінет платника або «Єдине вікно подання електронної звітності»).

Заява, яка прийнята до розгляду, розглядається контролюючим органом протягом трьох робочих днів з дня її отримання. За результатами розгляду Заяви контролюючий орган або вносить сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру, або вмотивовано відмовляє у внесенні до Реєстру або звертається до заявника з пропозицією подати нову заяву (із зазначенням підстав неприйняття попередньої).

Інформація про результати розгляду заяв розміщується у приватній частині Електронного кабінеті платника. Дані Реєстру оприлюднюються на офіційному веб-порталі ДФС (у відкритій частині Електронного кабінету платника).

Заяви у березні 2017 року (за результатами лютого) можуть бути подані до 01 квітня 2017 року.31.03.2017

  Зміни в оподаткуванні нерезидентів податком на прибуток

Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII для нерезидентів передбачено можливість щороку отримувати від органів фіскальної служби підтвердження українською мовою щодо сплати податку.

Також внесено зміни щодо особливостей оподаткування нерезидентів, зокрема статтю 141 Податкового кодексу України  доповнено новим п.п. 141.4.11, яким визначено  правила оподаткування  доходів  нерезидентів  у  вигляді  процентів за позиками або фінансовими кредитами, наданими резидентам,  –  у разі виконання вимог щодо одночасного дотримання відповідних умов щодо таких коштів та нерезидентів.

Доходи  нерезидентів  у  вигляді  процентів  за  позиками або фінансовими кредитами, наданими резидентам, оподатковуються за ставкою у розмірі  5%  у джерела виплати таких доходів та за рахунок таких доходів з одночасним дотриманням таких умов:

- кошти, надані нерезидентом за позикою або фінансовим кредитом, залучені ним шляхом розміщення іноземних боргових цінних паперів на іноземній фондовій біржі, що входить до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України;

- кошти, надані нерезидентом за позикою або фінансовим кредитом, залучені з метою надання (прямо або опосередковано) резиденту позики або фінансового кредиту;Юнаків Сарненщини провели на строкову службу

     Сьогодні на території Сарненського військового комісаріату відбулася урочиста відправка 11 юнаків Сарненщини до лав Збройних Сил України.

     Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі, а також перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, Сарненський районний військовий комісар Олександр Федорук, настоятель Свято-Покровської парафії Рівненської єпархії Української Православної Церкви  Київського Патріархату м. Сарни отець Андрій та представники засобів масової інформації.

     З напутніми словами  до майбутніх захисників звернувся голова призовної комісії Іван Назарець, який насамперед подякував батькам за виховання хоробрих синів, а хлопцям побажав повернутися здоровими і змужнілими до рідних домівок.

     Військовий комісар Олександр Федорук наголосив присутнім, що призов до армії – це не мобілізація. Хлопці не служитимуть в зоні АТО, а після проходження строкової служби стануть професійними військовими та повернуться до мирного життя.

     Вичитав молитви та благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап життя настоятель Свято-Покровської парафії Рівненської єпархії Української Православної Церкви  Київського Патріархату м. Сарни отець Андрій, окропивши хлопців свяченою водою. 

     У ході проводів перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець вручив новобранцям пакунки із засобами особистої гігієни.

     Насамкінець, з теплими  словами настанови до хлопців звернувся батько одного з призовників, який побажав юнакам, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку.